Ką mes veikiame?

Vertybės

Viską kuriame ne hierarchiniu, o no management principu, pagrindine vertybe laikydami pasitikėjimą kolegomis, jų kompetencijomis ir atsakomybe. 

Geriausia
vieta
IT
inžinieriams.

1. IT inžinieriai viską atlieka laiku. Yra tik viena aksioma, apibrėžianti mūsų, kaip IT inžinierių, sėkmę: kompetencija x motyvacija = produktyvumas.

2. IT inžinieriai kuria pasitikėjimą ir vertę klientams. Todėl turime tokią įmonę, kokios norime.

3. IT inžinieriai nuolat tobulėja ir kelia savo kompetenciją technologijų srityje. Pokyčiai yra nuolatiniai ir IT inžinieriai neatsilieka nuo jų, kad galėtų teikti aukštos kokybės paslaugas.

4. IT inžinieriai yra pragmatiški. IT inžinieriai gali pritaikyti optimalius sprendimus klientų poreikiams, ieškodami geriausio kokybės, laiko ir sąnaudų derinio.

5. IT inžinieriai visada išsako savo nuomonę. IT inžinieriai problemas sprendžia iš karto, nes patys esame atsakingi už savo produktus ir šią įmonę. Visos nuomonės laukiamos.

6. IT inžinieriai brangina savo komandas ir atmosferą. Geri dalykai gali įvykti tik draugiškoje ir pagarbioje aplinkoje.

7. IT inžinieriai daro įtaką pasauliui siekdami didesnio gėrio. IT inžinieriai prisideda ne tik kasdieniais darbais, bet ir dalijasi sukauptomis žiniomis savo bendruomenėse.

Esame profesionalai

Mūsų komandą sudaro įvairaus profilio ir patirties specialistai, sugebantys rasti optimaliausius, racionaliausius ir geriausiomis praktikomis paremtus sprendimus. 

Programavimas ir testavimas 

Dirbame su daugiau nei 80 produktų naudodami įvairias programavimo kalbas: C#, JAVA, PHP, Kotlin, Switf, Python, Scala,  JavaScript, TypeScript ir kitas. Technologijos? Jų pasirinkimas platus ir nuolats stengiamės jas atnaujinti.

Produktus stengiamės testuoti ne tik rankiniu būdu, bet ir užtikrinti kokybę automatiniais testais. Jiems rašyti naudojame įvairias programavimo kalbas, technologijas ir įrankius labiausiai tinkančius tikslui pasiekti.

Turime laisvę patys išsirinkti optimaliausią automatizavimo sprendimą. Taip pat, esant poreikiui vykdome nefunkcinį testavimą - testuojame greitaveiką, produktų saugumą.

Saugumas

Mūsų programinės įrangos saugumo komanda atlieka įsilaužimo testavimus visiems Visma Group produktams, kurių technologinė įvairovė yra labai didelė.

Testavimo apimtyje nepsiribojame tik web aplikacijomis, turime didelę kompetenciją testuojant legacy programinę įrangą, mobiliąsias aplikacijas, blockchain technologiją ir projekto infrastruktūrą. 

Įsilaužimų testuotojai, turėdami prieigą prie statinio kodo saugos analizės, dinaminio skenavimo bei 3-iųjų šalių pažeidžiamumų skenavimo įrankių rezultatus, gali aptikti sudėtingesnes saugumo spragas, kurios būtų neaptiktos naudojant juodos dėžės metodologiją. Taip pat, visi automatinių įrankių aptikti pažeidžiamumai patikrinami rankiniu būdu, tai leidžia pateikti informacija tik apie potencialiai išnaudojamus pažeidžiamumus.

Verslo analitika

Naudojame naujausias Microsoft Azure ir Google platformas, bei jų teikiamus įrankius ir servisus. Pavyzdžiui: Azure functions, ADF, Logic apps, Azure Synapse, Cosmos DB, Azure Data lake gen2, BLOB storage ir kt.; Google cloud platform (GCP) - Data flow, Big Query, AI & ML produktai.

Integruojame viską naudodami DataVault duomenų sandėlių metodologijas ir pateikiame vartotojams naudojant populiariausius duomenų atvaizdavimo įrankius: Power BI, Tableau.

Mums svarbu, kad duomenys taptų informacija, informacija taptų įžvalgomis, o įžvalgos - naudą verslui nešančiais sprendimais.

Changing
the future
through
technology.

Norėtum technologijų pasaulį keisti kartu?

Turime daugybę didelius iššūkius keliančių produktų su naujausiomis technologijomis. Jei ateitį nori kurti kartu, prisijunk! 

Karjera

Mūsų projektai ir draugai

codefights.png      BS_.png     NET_.png     No Trolls Allowed.png     Source-Code-Poetry.png          simoona.png