Visma Lietuva –

daugiau nei darbas

 

Mes kuriame

Kuriame produktus žmonėms. Tūkstančiams žmonių. Teikiame specializuotą programinę įrangą ir paslaugas verslo ir projektų valdymo, sąskaitų automatizavimo, duomenų analizės, CRM, HRM ir atlygimo skaičiavimo srityse. Didžiąją dalį visų pajamų gauname Šiaurės šalyse, kuriose Visma yra viena pelningiausių IT įmonių. Turime virš 7 tūkst. kolegų. Koncentruojamės į tai, kas svarbiausia, - klientus ir galutinius vartotojus. Siekiame, kad mūsų kuriamos sistemos palengvintų jų kasdienius procesus ir užtikrinti efektyvų darbą.

Daugiau nei programuotojai - inžinieriai

Tikim, kad mes patys geriausiai žinome, kaip valdyti mūsų įmonę. Tą ir darom: Visma Lietuva vairas visų mūsų -  technologijų geek’ų arba kitaip -  inžinierių - rankose. Šis terminas neapsiriboja tik programuotojais. Kiekvienas savo darbe kuriame: QA specialistai, DevOps’ai, palaikymo, žmogiškųjų išteklių specialistai - you name it. Kiekvienas esame savo srities inžinieriai. 

Kaip atpažinti Visma Lietuva inžinierių? Jo propaguojamos vertybės ir veiksmai kalba patys už save.

 

 

 

 

SMALSUS

Visma Lietuva inžinierius supranta kasdienio mokymosi svarbą. Jis kasdien ieško, kaip patobulinti savo įgūdžius ir žinias bei domisi naujausiomis technologijomis. Nuo naujovių išbandymo inžinieriaus nesustabdo projekte naudojamų technologijų spektras.
Tam turime norimų knygų biblioteką, organizuojame hub’us, workshop’us, dalyvaujame online kursuose ir konferencijose Lietuvoje bei užsienyje.
 
 

 

 

 

  

REZULTATYVUS

Visma Lietuva inžinierius sugeba koncentruotis į svarbiausius dalykus. Tai padeda projekto užduotis atlikti reikiamu laiku ir kokybiškai.
 

 

 

 

 

 

DRĄSUS IR NORINTIS ĮVEIKTI IŠŠŪKIUS

Inžinierius nebijo diskutuoti dėl priimamų sprendimų, jei yra įsitikinęs, jog kitas variantas būtų geresnis. Ir visai nesvarbu, jog galbūt šį įgyvendinti jam būtų sudėtingiau. Kiekvienas gali išreikšti savo nuomonę ir būti išgirstas. Vis dėlto, kai sprendimas yra galutinis, inžinierius atlieka užduotis taip, kaip buvo nuspręsta.

 

 

 

 

 

 

TOBULĖJANTIS IR PADEDANTIS TOBULĖTI KITIEMS

Inžinierius tobulėja pats ir nori padėti tobulėti kitiems: siekia būti mentoriumi praktiką atliekantiems studentams, couch’inti ar prisidėti prie naujų kolegų atrankos proceso.

 

 

 

ATSAKINGAS

Kiekvienas inžinierius yra savo srities vadovas ir jaučia atsakomybę už savo priimamus sprendimus. Jis supranta, kad ilgalaikė nauda yra svarbesnė už trumpalaikius, greitai pasiekiamus rezultatus. Inžinierius veikia savo komandos ir visos įmonės vardu ir frazė: “tai - ne mano reikalas” arba “tai - ne mano atsakomybė” mums neegzistuoja. Kiekvienas yra bosas ir kiekvienas turi suprasti su tuo ateinančią atsakomybę.

 

 

   

PATIKIMAS

Inžinierius vertina savo klientą - siekia įgauti ir išlaikyti jo pasitikėjimą. Tą padaryti ne taip sunku, kai kliento poreikiai nuoširdžiai rūpi, o kalbama, jaučiant atsakomybę už savo žodžius.

Tikim, kad klientams nereikalingos beždžionėlės, darančios, kas pasakyta. Mūsų klientai gali pasitikėti, jog technologinį procesą suvaldysime nuo pradžios iki galo.

 

 

 

 

 

 

PROAKTYVUS

Inžinierius nesėdi sudėjęs rankų, laukdamas detalaus užduoties aprašymo iš kliento, jei tai gali padaryti savo jėgomis. Jis drąsiai priima sprendimus, apskaičiuodamas riziką.

 

 

 

 

 

 

SIEKIANTIS GERIAUSIO ĮMANOMO REZULTATO

Visma Lietuva inžinierius sau kelia kartelę su kiekviena naujai parašyta kodo eilute ir taip įkvepia komandos narius siekti aukščiausių rezultatų. Tam, kad matytume savo progresą, darome kodo peržiūras, rūpinamės kodo stiliumi, automatizavimu bei saugumu.

 

 

 

Mūsų draugai ir projektai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slapukai (angl. cookies) naudojamos šioje svetainėje tam, kad palengvintų naudojimąsi šiuo puslapiu. Kai kurie slapukai būtini svetainės darbui ir jau atsiųsti į jūsų kompiuterį. Jūs galite blokuoti slapukus, tačiau kai kurios šios svetainės dalys gali prarasti dalį funkcionalumo.