Pranešimas spaudai: parodėme puikius rezultatus 2015 metais

Visma Lietuva apyvarta 2015-aisiais metais padidėjo 84%, o pelnas 141% lyginant su praėjusiais metais. Įmonė sparčiai auga nuo pat įkūrimo 2011-aisiais. Visos pajamos gaunamos iš paslaugų eksporto į Skandinavijos šalis.

Finansiniai rezultatai tiesiogiai atspindi mūsų IT inžinierių pelnytą reputaciją: daugeliu atveju klientams tapome pagrindiniais kritiškai svarbių SaaS (debesų kompiuterija paremtų) produktų vykdytojais. Šiuo metu vykdome daugiau nei 40 projektų septyniolikai skirtingų klientų. Klientų apklausose  66% respondentų bendradarbiavimą apibūdino “puikiai”, o 34%-“labai gerai”.


Rezultatai įrodo, jog Visma Lietuva turi nepaprastai stiprų inžinierių kolektyvą ne vien šalies, bet ir tarptautiniu mastu. Klientai kaip mūsų konkurencinį pranašumą nurodo produktyvumą, kompetenciją, darbo etiką ir unikalią nehierarchinę “inžinierių įmonės” kultūrą.


Pagrindinės UAB Visma Lietuva kompetencijos yra programavimas, programinės įrangos kokybės užtikrinimas ir IT sistemų planavimas bei priežiūra. Didžiausia produktų/projektų dalis atliekama .NET, Java, PHP platformose. Daug investuojama į moderniausių “front-end” (JavaScript ir Angular.js) technologijų kompetencijas, ir dabar galime pasigirti lengvai naudojamomis vartotojo sąsajomis, kurias labai vertina galutiniai naudotojai.


2015 metais ketvirto ketvirčio ataskaitoje Visma Group paskelbė metines 8 338 mln NOK pajamas ir  1 744 mln NOK EBITDA (17,1% ir 18,2 % augimas). Visma nuolat investuoja į šiuolaikiškus SaaS sprendimus, taip pat į SaaS koncentruojama plėtra ir įsigijimų strategijos.


Pranešimą spaudai rasite čia

0