Įspūdžiai iš DevWeek konferencijos Londone

Mūsų kolegos nuolat stengiasi tobulėti ir neatsilikti nuo naujausių technologijų ir trendų. Knygų ne visada būna gana, todėl nepraleidžiame progos ir nuvažiuoti į Lietuvos ir užsienio konferencijas. Ateinančių renginių sąrašas yra tikrai įspūdingas, o mūsų kolega Martynas jau spėjo sudalyvauti Londone vykusioje konferencijoje DevWeek.


DevWeek yra viena stambiausių Didžiojoje Britanijoje organizuojamų konferencijų, kuri skirta tiek IT inžinieriams, tiek vadovams, analitikams ir team lead’ams. Konferencijos programa buvo labai įvairi: pati konferencija truko net 5 dienas, dalyviai galėjo rinktis net iš 20+ pranešimų temų, tokių kaip Big Data, Agile, DevOps, Mobile, Programavimo kalbos, UI, UX ir dar daugelio kitų. O Martynas rinkosi jam aktualiausias .NET naujovių, sistemų saugumo bei sistemų architektūros temas.


“Gerą įspūdį paliko tokie pranešėjai kaip Mike Taulty ir Andrew Spooner, kurie skaitė pranešimą “It’s not science fiction: human-computer interaction in 2016″, Sander Hoogendoorn, kuris puikiai išnagrinėjo mikroservisų temą ir Dino Esposito (kuris, beje, ne taip seniai svečiavosi Lietuvoje ir skaitė pranešimą .NET Crowd meetup’e) pristatęs geriausias darbo su Web API praktikas” – teigė Martynas.


Tad konferencija DevWeek, kurioje Visma Lietuva kolegos dalyvauja jau ne pirmą kartą, vis dar yra labai jų rekomenduojama, nes organizatoriai nenustoja stebinti pranešėjų lygių, temų įvairove bei pačio renginio puikiu koordinavimu.


Lauksime kitų kolegų atsiliepimų apie ateinančius renginius. O kol kas dalinamės akimirkomis iš renginio.

DevWeek konferencija Londone DevWeek konferencija Londone DevWeek konferencija Londone DevWeek konferencija Londone DevWeek konferencija Londone

0