Dalyvavome DevOps Pro konferencijoje Vilniuje

Devops konferencija

Ankstyvą ketvirtadienio rytą DevOps’ai ir visi besidomintys šia sritimi susibūrė Vilniaus Socialinių mokslų kolegijoje.  Programa buvo daug žadanti: net 4  pranešimų sesijos ir 25 pranešimai. Išgirdome ne visus, bet tie, kuriose dalyvavome, tikrai paliko įspūdį.

Be abejo, visi laukėme keynote’o Stephen Thair, kuris kalbėjo apie tai, kaip DevOps filosofija padeda klientams pasiekti savo užsibrėžtų tikslų ir kaip galima išvengti skausmingų klaidų. Daug patirties turintis ir prieš kelis metus įkūręs “DevOpsGuys” pranešėjas, pasakojo apie tai kaip taisyklingai sukurti “continuous delivery pipelines” ir kurti sklaidžiai veikiančią DevOps darbo techniką.

Victor Farcic – dar vienas labai lauktas pranešėjas pasidalino giliomis techninėmis žiniomis ir patarimais apie tai, kaip kurti unikalias “save gydančias”  sistemas.

James Letley pranešimas “Accelerating innovation through AWS Cloud technology” taip pat buvo vienas laukiamiausių. Kolegos nekantravo įsitikinti, kad visa DevOps filosofija iš tikrųjų yra įgyvendinama, o LayerV yra gyvas to pavyzdys. James Letley papasakojo įtraukiančią istorija apie tai, kaip jis sunaikino barjerus tarp development’o ir operations komandų, ir sukūrė sklandžią darbo infrastruktūrą.

Dėkojame organizatoriams už renginį, puikią atmosferą ir įkvepiančius pranešimuose. Lauksime, kuo nustebinsite kitais metais. Renginio nuotraukas galite peržiūrėti čia

 

0