Visma Lietuva prasidėjo vasaros praktika

sąsiuvinys programuotojui

Visma Lietuva kasmet rengiama praktikos programa startavo šiandien, liepos 18 dieną. Šį kartą praktika organizuojama Vilniaus ir Kauno biuruose.

Padėsime suprasti, kaip užtikrinti efektyvų darbo procesą.

Per šiuos du mėnesius jauni ir motyvuoti specialistai įgaus vertingų teorinių Java ir .NET technologijų žinių, bei dirbs prie realaus produkto. Tikslas yra praktiškai parodyti kaip yra valdomas darbo procesas, kaip užtikrinti efektyvų komandos darbą ir, savaime suprantama, užtikrinti, svarbių technologinių žinių įsisavinimą ir tinkamą jų panaudojimą darbui.

Patyrę specialistai dalinsis savo žiniomis.

Kaip ir priimta, su praktikantais dirbs patyrę mentoriai, kurie skirs šiam darbui nemažą dalį savo laiko. Bus organizuojamos paskaitos, reguliarūs susitikimai, komandos dirbs pagal Agile metodologiją. Nuolat stengiamės užtikrinti efektyvų praktikantų bei mentorių ir produkto vadovų bendradarbiavimą –  jokių barjerų ar hierarchijos. Čia visi vertinami kaip lygiaverčiai ir vienodai svarbūs kolegos.

Linkime lengvos pradžios, bei produktyvaus ir prasmingo darbo. Sekite naujienas, pasakosime apie praktikos programos dalyvių progresą, darbą ir įspūdžius Visma Lietuva.

Visma PraktikantaiVisma Praktikantai1024sąsiuvinys programuotojuipraktikantas

 

0