Code Fights sugrįžta atsinaujinę

Kas yra Code Fights?

Code Fights – intensyvi, konkurencinga, tačiau taiki platforma, kur kiekvienas norintis gali patikrinti savo programavimo įgūdžius. Tai yra “ultimate” atsakas vis nesibaigiančiai diskusijai “Kuri programavimo kalba yra geriausia/patogiausia/teisingiausia?”. Todėl Code Fights galima traktuoti kaip savotišką ginčų sprendimų platformą.

Siekdami išvengti nereikalingų diskusijų – sukūrėme tokį įrankį, kuris padėtų į visus klausimus atsakyti vaizdžiai ir smagiai. Code Fights žaidėjai gali pasirinkta programavimo kalba sukurti savo robotą-kovotoją, kuris ir pademonstruos programinio kodo jėgą, tvirtumą ir pranašumą. O roboto-laimėtojo autorius galės džiaugtis kodo meistro titulu.

Neverta apsigauti, kad Code Fights dalyvauja vien tik ninja-rockstar-programuotojai – nemažai biologų, statistikos specialistų ir net psichologų atrado savo talentus dalyvaudami Code Fights turnyruose. Nieko nuostabaus, juk Code Fights yra visų pirma strategija, socialinės žmonių (ar robotų) sąveikos supratimu pagrįstas projektas.

Kaip viskas prasidėjo?

Pirmoji Code Fights kova įvyko 2012 metais. Tarpusavyje kovojo platformos autoriai, kurie išsprendė ginčą ir vėliau platformą pristatė kolegoms. Code Fights gimė iš tikslo atsakyti į žmonėms rūpimus klausimus, todėl į UI niekas neskyrė daug laiko ir pirmoji platformos versija buvo labai minimalistinė ir paprasta.

codefights žaidimas

Laikui einant atsirado daugiau žmonių, kurie norėjo prisidėti prie Code Fights vystymo ir upgrade’inimo. Taip ir atsitiko: buvo sukurtas individualus dizainas, animacijos ir aplinka tapo daug patogesnė.

code fights žaidimo dizainas

Nuo to laiko Code Fights tapo prieinami visiems norintiems. Šiuo metu Code Fights platformoje užsiregistravo virš 200 vartotojų ir yra įkelti daugiau nei 300 robotų-kovotojų. Paskutiniais duomenimis, yra sužaista netoli 13 000 Code Fights kovos mačų (!).

Šis Visma Lietuva kolegų įgyvendintas projektas yra populiarus eksponatas IT konferencijų, aukštųjų mokyklų karjeros dienų metu, rengiami specializuoti workshop’ai studentams.

Naujas veidas

Code Fights  kūrėjų komanda jau kurį laiką galvojo apie animacijų atnaujinimą a.k.a. facelift’ą. Po ilgų koncepto vystymo vakarų, pokalbių su animacijos specialistais, platformos tobulinimo išvydome naująjį Code Fights veidą. Prie atnaujinto dizaino prisidėjo ir keli nauji funkcionalumai: atrado robotų-kovotojų leaderboard’as ir ilgai planuota galimybė į kovų areną išsikviesti robotus-bosus.

Atnaujintą Code Fights versiją pirmieji pamatys  No Trolls Allowed hacker camp’o dalyviai. Komanda atsakingai ruošiasi ateinančiam čempionatui ir ruošia smagius prizus kiečiausių robotų autoriams.

Code fights žaidimas

Dėkojame visiems prisidėjusiems kolegoms ir sveikiname su puikiu rezultatu!

0