No Trolls Allowed Hacker Camp pranoko visus lūkesčius

Visma Lietuva vėliava

Kiekvienas yra pranešėjas

Apie “No Trolls Allowed” galima daug pasakoti, bet geriausia tiesiog kartą nuvykti patiems. Pats renginio formatas yra gan netradicinis: nereikia pirkti jokių bilietų – tereikia turėti ką papasakoti. Kiekvienas dalyvis tampa viso savaitgalio programos dalimi. Tiesa, nugalėti scenos baimę nėra lengva, tačiau pamačius aplinką ir pajautus pasakiškai draugišką atmosferą baimė dingsta, o lieka tik būrys žmonių, kuriems įdomu išgirsti tai, ką tu nori pasakyti.

Įvairi programa

Kadangi į No Trolls Allowed Hacker Camp’ą susirenka daug įvairių ir įdomių žmonių – susidaro plati ir įvairiaspalvė programa. Pradedant pokalbiais apie kavą, neįtikėtinais pasakojimais apie pusę metų trunkančias keliones, meditaciją iki diskusijų apie kvantinius kompiuterius, mikro kontrolierius ir statistinius testus. Bendrai užsiregistravusių pranešėjų buvo virš 100, turėjome 3 dienas juos išklausyti, todėl laiką reikėjo planuoti protingai.

Dalyvavo ir Visma Lietuva komanda

Šiais metais rimtai ruošėmės šiam hacker’ių festivaliui. Du mūsų kolegos Justai skaitė pranešimus apie savo pomėgius, kuriuos lengvai pritaiko darbo vietoje. Pirmasis pranešimas apie mūsų “Techies Club’ą” sulaukė nemažai susidomėjimo ir klausimų, klausytojai ir pranešėjai kartu vietoje sugeneravo nemažai idėjų ateities darbams.

Kito Justo pranešimas buvo skirtas vienam iš Techies Club’o projektų – AirBrush įrenginiui. Tai yra unikali konstrukcija, skirta piešimui ant tekstilės, popieriaus ir kitų paviršių. Justas papasakojo apie visas prietaiso subtilybes, darbo procesą nuo idėjos iki jau veikiančio prietaiso.

Jau šeštadienio vidurdienį prasidėjo orientacinės varžybos, kurių metu hacker camp’o stovyklautojai turėjo išspręsti užduotis ir surinkti skaičių kombinaciją, kurios pagalba atrakintų skrynias pilnas ypatingų, specialiai No Trolls Allowed renginiui paruoštų skanėstų. Sveikiname visus nugalėtojus ir dėkojame už tai, kad savo prizais pasidalino su visais stovyklautojais.

Vėliau atėjo laikas praktiškai pademonstruoti mūsų kolegos Luko sukurtą automatinį kokteilių gaminimo prietaisą – BarBot’ą. Susidarė visa eilė norinčių paragauti roboto gamintų kokteilių. Ne iš pirmo karto, bet visgi visus norinčius pavaišinome skaniais gėrimais. Ačiū visiems už kantrybę ir nuostabų laiką.

O sekmadienį, jau nuo pat ryto poilsiavietėje aidėjo kompiuterių klaviatūros paspaudimo garsai, kadangi kolegos Mindaugas, Gytis ir Algirdas suorganizavo atsinaujinusių Code Fights čempionatą. Kovos buvo įtemptos ir negailestingos. Sveikiname visus nugalėtojus.

Pranoko visus lūkesčius

Pirmą kartą renginyje dalyvavę kolegos buvo labai maloniai nustebinti ypatinga No Trolls Allowed atmosfera. Net be pranešimų ir workshopų kiekvienas galėjo rasti sau įdomios veiklos – šilkografijos ir piešimo užsiėmimai, stalo žaidimai, įvairūs gadget’ai, VR demo žaidimai, workshop’ai vaikams ir dar begalybė kitų įdomių veiklų.

O dabar laukiame No Trolls Allowed afterparty, susirenkame visus pamestus ir paliktus daiktus ir jau pradedame ruošti savo pranešimus ateinantiems metams. Didelis dėkui organizatoriams už puikai sustyguotą renginį, įdomias pažintis, prasmingus pokalbius, šokius ir paskatą išeiti iš komforto zonos.

Akimirkos iš No Troll Allowed renginio 2016Akimirkos iš No Troll Allowed renginio 2016Visma Lietuva vėliavaAkimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed renginio 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016Akimirkos iš No Troll Allowed stovyklos 2016

0