“Gazelė 2016”. Visma Lietuva – sparčiausiai auganti įmonė Vilniaus regione

Vasario 10 d. Penktadienis tapo tikrai ypatinga diena Visma Lietuva gyvenime. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kurioje į finalinį „Gazelė 2016“ renginį susirinko rekordinis dalyvių skaičius (virš 1000 verslo atstovų), Visma Lietuva buvo įvertinta kaip sparčiausiai auganti įmonė Vilniaus regione ir pelnė “Gazelė” apdovanojimą.

Projektas “Gazelė” tęsiamas jau 13 metų. Šiemet į sparčiausiai augusių įmonių kandidatų sąrašą pateko net 4000 įmonių, jas pasveikinti atvyko Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Vertinimo kriterijai

Pagrindinis kriterijus, lemiantis „Gazelė 2016“ nugalėtojus, yra apyvartos augimas. Tačiau yra atsižvelgiama į tokius kriterijus kaip skaidrumas ir viešumas: įmonė turi vykdyti įstatymais numatytus įsipareigojimus ir kasdienėje veikloje vadovautis geros ir atsakingos verslo praktikos principais. VMI yra projekto partnerė ir užtikrina detalią šių veiksnių patikrą.

Visma Lietuva nominacija

Būti sparčiausiai besivystančia įmone didžiausiame šalies regione – puikus ir įpareigojantis įvertinimas. Tai skatina dirbti dar geriau ir atsakingiau, siekti naujų, ambicingų tikslų. “Gazelė 2016” statulėlė patvirtina tai, kad visus 5 metus ėjome teisingu keliu. Nuo pat pirmų dienų turėjome tikslą užsitarnauti teisingą reputaciją, kuri atitiktų Visma Lietuva darbuotojų vertybes. Profesionalumas yra neginčijamai būtinybė norint išlaikyti gerą reputaciją klientų akyse ir jo nevalia aukoti. Bet ypatingai daug dėmesio skiriame ir darbo kultūrai. Išsiskiriame tuo, jog visus kolegas pripažįstame esant lygiaverčiais, suaugusiais žmonėmis, todėl darbo sąlygas, darbo laiką, ofiso įrengimą, darbinius procesus, įmonės renginius ir t.t. koordinuoja patys darbuotojai. Be abejo, esame priklausomi nuo klientų ir nuo turimų užsakymų, o skirtingi interesai reikalauja kompromisų, bet kiek įmanoma kiekvienas žmogus turi galėti pasirinkti tinkamą sau projektą ar tiesioginį vadovą. Kiekvienas Visma Lietuva darbuotojas yra pats sau vadovas, turintis įtakos įmonės vystymuisi, kultūrai, tradicijoms.


Visma Lietuva taip pat buvo nominuota “Metų Gazelė” apdovanojimui. Džiaugiamės būdami vidutinio verslo augimo įrodymu. Smulkusis ir vidutinis verslas kaskart užima vis stipresnes pozicijas. Pavyzdžiui, projekto „Gazelė“ įmonių bendros pardavimo pajamos 2012 m. siekė 9,3 mlrd. Eur, o 2015 m. šis rodiklis siekė net 16,5 mlrd. Eur.

Eilinį kartą įsitikinome, kad dėmesys verslo etikai, savo klientų poreikių tiksliam išaiškinimui, laiku ir kokybiškai atliekami darbai užtikrina tvarią verslo plėtrą net tokioje konkurencingoje sferoje, kaip Informacinės Technologijos. Tikime, kad pasitikėjimas darbuotojų kompetencija,  laisvės, autonomijos bei profesionalaus augimo galimybių suteikimas motyvuoja darbuotojus, stiprina atsakomybės jausmą. “Gazelė 2016” apdovanojimas yra kiekvieno Visma Lietuva darbuotojo pasiekimas ir laimėjimas.

Visma Lietuva apdovanojimas gazelės statulėle Vladimiro Ivanovo nuotrauka

Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka

Visma Lietuva

Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka

Visma Lietuva

Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka

Visma Lietuva

Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka

Visma Lietuva

Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka

Visma Lietuva

Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka

0