Pereiti prie pagrindinio turinio

Įspūdžiai iš DevWeek konferencijos Londone

Mūsų kolega Martynas dalinasi savo ispūdžiais iš DevWeek konferencijos Londone.

Mūsų kolegos nuolat stengiasi tobulėti ir neatsilikti nuo naujausių technologijų ir trendų. Knygų ne visada būna gana, todėl nepraleidžiame progos ir nuvažiuoti į Lietuvos ir užsienio konferencijas. Ateinančių renginių sąrašas yra tikrai įspūdingas, o mūsų kolega Martynas jau spėjo sudalyvauti Londone vykusioje konferencijoje DevWeek.


DevWeek yra viena stambiausių Didžiojoje Britanijoje organizuojamų konferencijų, kuri skirta tiek IT inžinieriams, tiek vadovams, analitikams ir team lead’ams. Konferencijos programa buvo labai įvairi: pati konferencija truko net 5 dienas, dalyviai galėjo rinktis net iš 20+ pranešimų temų, tokių kaip Big Data, Agile, DevOps, Mobile, Programavimo kalbos, UI, UX ir dar daugelio kitų. O Martynas rinkosi jam aktualiausias .NET naujovių, sistemų saugumo bei sistemų architektūros temas.


„Gerą įspūdį paliko tokie pranešėjai kaip Mike Taulty ir Andrew Spooner, kurie skaitė pranešimą „It’s not science fiction: human-computer interaction in 2016″, Sander Hoogendoorn, kuris puikiai išnagrinėjo mikroservisų temą ir Dino Esposito (kuris, beje, ne taip seniai svečiavosi Lietuvoje ir skaitė pranešimą .NET Crowd meetup’e) pristatęs geriausias darbo su Web API praktikas“ – teigė Martynas.


Tad konferencija DevWeek, kurioje Visma Lietuva kolegos dalyvauja jau ne pirmą kartą, vis dar yra labai jų rekomenduojama, nes organizatoriai nenustoja stebinti pranešėjų lygių, temų įvairove bei pačio renginio puikiu koordinavimu.


Lauksime kitų kolegų atsiliepimų apie ateinančius renginius. O kol kas dalinamės akimirkomis iš renginio.

DevWeek konferencija Londone
DevWeek konferencija Londone
DevWeek konferencija Londone
DevWeek konferencija Londone
DevWeek konferencija Londone

Populiariausi blog'ai

 • Kas yra blockchain, NFT, DeFi

  Blockchain technologija: veikimo principas, NFT, DeFi. I dalis

  Vismoje programuoju jau beveik dešimtmetį. Šiuo metu su PHP komanda dirbu Azets projekte – kuriame darbo užmokesčio, laiko ir dokumentų valdymo sistemą, o laisvalaikiu domiuosi blockchain technologija. Visai neseniai skaičiau pranešimą Vilniaus PHP user group’e, tad šiame blog’o įraše pasidalinsiu pagrindiniais pranešimo apie blockchain su PHP akcentais. Perskaitęs sužinosi, kas yra ir kur naudojama ši technologija, kas yra DeFi, NFT, tokenai ir t.t.

  Na, o greitai pasirodysiančioje antroje blog’o dalyje pasidalinsiu praktiniais naudojamo kodo pavyzdžiais pasitelkiant PHP biblioteką ir parodysiu bent vieną PHP demo projektą.

 • ISTQB Certifiend Tester Foundation Level experience 2 -min

  Patirtis laikant For ISTQB Certified Tester Foundation Level 2018 sertifikatą

  Aš Ramūnas Norkus, jau beveik du metus Vismoje dirbu automatinio testavimo inžinieriumi „Inschool“ projekte. Kuris yra skirtas Norvergijos mokykloms ir, beje, yra didžiausias projektas Vismoje. Mano kasdienis darbas apima įvairias testavimo užduotis, susijusias su automatinių testų (frontend, performance, penetration) rašymu ir priežiūra bei rankiniu testavimu.

  Tad, tikriausiai nenustebsi, kad ir šis mano blog’as patirtį laikant vieną iš testavimo inžinieriaus sertifikatų. Įdomu? Skaityk toliau.

 • Socialinis intranetas „Simoona“ – dabar prieinamas kiekvienam!

  Šiame blog’o įraše papasakosime apie vidinės komunikacijos įrankį, mūsų kurtą socialinį tinklą „Simooną“. Tik prasidėjus kūrybos procesui mums rūpėjo tik viena – kaip kuo daugiau įmonės kultūros perkelti į skaitmeninę erdvę. Ir prieš aštuonerius metus, net neįsivaizdavome, kad šis vidinis intranetas, bus toks svarbus kuriant glaudžius ryšius tarp kolegų ir tikrai net negalėjome nutuokti, kokia svarbi „Simoona“ bus užklupus pasaulinei pandemijai.