Pereiti prie pagrindinio turinio

Įspūdžiai iš Visma Enterprise Solutions susitikimo Londone

Akimirkos iš Visma Enterprise Solution divizijos susitikimo Londone.

Nors po Visma Enterprise Solutions kolegų susitikimo Londone praėjo beveik mėnuo – įspūdžiai vis dar labai švieži ir spalvingi.

Negana to, kad Visma Lietuva darbuotojai buvo vertinga šio renginio dalis (sukūrėme viso renginio programėlę, skaitėm penkis pranešimus, o grupė „Undefined“ džiugino svečius vakaro programos metu), visi svečiai (virš 1000 žmonių!) galėjo mėgautis įspūdinga renginio programa.

Dienos metu Visma Enterprise Solutions kolegos dalyvavo mokymuose,  diskusijose, klausė pasaulio lygio pranešėjų, turėjo progą pažinti miestą, o vakare mėgavosi skaniu maistu, išskirtinio talento muzikantų ir šokėjų pasirodymais.

Kiekvienais metais liekame labai nustebinti organizatorių atsakingumu ir kūrybiškumu. O dabar lieka tik spėlioti kur įvyks kitas susitikimas ir su malonumu prisiminti praėjusių susitikimų akimirkas.

Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio akimirkos
Visma dienos mokymai
Visma dienos mokymų akimirka
Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio būgnininkas
Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio grupė
Visma vakarėlio voaklistė
Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio vokalistė
Visma vakarėlio akimirkos
Visma vakarėlio akimirkos
Visma Lietuva konferencija
Visma Lietuva konferencija
Visma dienos konferencija
Visma vakarėlio akimirkos
Visma dineos konferencija
Visma dienos konferencija
Visma dienos konferencijos svečiai
Visma1dayconf33

Populiariausi blog'ai

 • Kas yra blockchain, NFT, DeFi

  Blockchain technologija: veikimo principas, NFT, DeFi. I dalis

  Vismoje programuoju jau beveik dešimtmetį. Šiuo metu su PHP komanda dirbu Azets projekte – kuriame darbo užmokesčio, laiko ir dokumentų valdymo sistemą, o laisvalaikiu domiuosi blockchain technologija. Visai neseniai skaičiau pranešimą Vilniaus PHP user group’e, tad šiame blog’o įraše pasidalinsiu pagrindiniais pranešimo apie blockchain su PHP akcentais. Perskaitęs sužinosi, kas yra ir kur naudojama ši technologija, kas yra DeFi, NFT, tokenai ir t.t.

  Na, o greitai pasirodysiančioje antroje blog’o dalyje pasidalinsiu praktiniais naudojamo kodo pavyzdžiais pasitelkiant PHP biblioteką ir parodysiu bent vieną PHP demo projektą.

 • ISTQB Certifiend Tester Foundation Level experience 2 -min

  Patirtis laikant For ISTQB Certified Tester Foundation Level 2018 sertifikatą

  Aš Ramūnas Norkus, jau beveik du metus Vismoje dirbu automatinio testavimo inžinieriumi „Inschool“ projekte. Kuris yra skirtas Norvergijos mokykloms ir, beje, yra didžiausias projektas Vismoje. Mano kasdienis darbas apima įvairias testavimo užduotis, susijusias su automatinių testų (frontend, performance, penetration) rašymu ir priežiūra bei rankiniu testavimu.

  Tad, tikriausiai nenustebsi, kad ir šis mano blog’as patirtį laikant vieną iš testavimo inžinieriaus sertifikatų. Įdomu? Skaityk toliau.

 • Socialinis intranetas „Simoona“ – dabar prieinamas kiekvienam!

  Šiame blog’o įraše papasakosime apie vidinės komunikacijos įrankį, mūsų kurtą socialinį tinklą „Simooną“. Tik prasidėjus kūrybos procesui mums rūpėjo tik viena – kaip kuo daugiau įmonės kultūros perkelti į skaitmeninę erdvę. Ir prieš aštuonerius metus, net neįsivaizdavome, kad šis vidinis intranetas, bus toks svarbus kuriant glaudžius ryšius tarp kolegų ir tikrai net negalėjome nutuokti, kokia svarbi „Simoona“ bus užklupus pasaulinei pandemijai.