Pereiti prie pagrindinio turinio

Įvyko Visma Enterprise Solutions kolegų susitikimas Londone

Kiekvienais metais Visma Enterprise Solutions divizija susitinka aptarti tikslus, darbus ir gerai praleisti laiką kartu.

Kiekvienais metais Visma Enterprise Solutions divizija susitinka aptarti tikslus, darbus ir gerai praleisti laiką kartu.

Šį kartą susitikimas įvyko pačioje Londono širdyje: virš tūkstančio Visma Enterprise Solutions kolegų atskrido iš devynių pasaulio šalių. Susitikimo tema – „Let’s Go Cloud“, todėl ir buvo paruošti atitinkami konferencijos pranešimai. Visma darbuotojams buvo paruošta ypatinga programa, su įdomiomis įžvalgomis ir patarimais, muzikantais, aktoriais, naujausiomis technologijomis ir kultūros pramogomis.

Visma Lietuva darbuotojai buvo neatsiejama Visma Kick Off programos dalis: sukūrėme Visma London Kick Off informacinį app’są, kuriuo naudojosi visi renginio dalyviai, skaitėme pranešimus apie mūsų darbus ir progresą, tokius kaip Visma Lietuva darbo kultūra, Kudos programa, Visma Lietuva Tech Club, pristatėme mūsų naujausia projektą „Visma Runner“, o vakarėlio metu svečių gerą nuotaiką užtikrino Visma Lietuva grupė „Undefined“.

Dėkojame organizatoriams už puikią nuotaiką, nepamirštamus įspūdžius ir šią puikią tradiciją. Dalinamės keliomis akimirkomis iš renginio.

akimirka iš konferencijos
Visma Lietuva koncertas
Visma day conference
plakatas apie visma
akimirka iš vakarėlio
akimirka iš dienos konferencijos
Visma cloud plakatas

Populiariausi blog'ai