Pereiti prie pagrindinio turinio

Įvyko Visma Enterprise Solutions kolegų susitikimas Londone

Kiekvienais metais Visma Enterprise Solutions divizija susitinka aptarti tikslus, darbus ir gerai praleisti laiką kartu.

Kiekvienais metais Visma Enterprise Solutions divizija susitinka aptarti tikslus, darbus ir gerai praleisti laiką kartu.

Šį kartą susitikimas įvyko pačioje Londono širdyje: virš tūkstančio Visma Enterprise Solutions kolegų atskrido iš devynių pasaulio šalių. Susitikimo tema – „Let’s Go Cloud“, todėl ir buvo paruošti atitinkami konferencijos pranešimai. Visma darbuotojams buvo paruošta ypatinga programa, su įdomiomis įžvalgomis ir patarimais, muzikantais, aktoriais, naujausiomis technologijomis ir kultūros pramogomis.

Visma Lietuva darbuotojai buvo neatsiejama Visma Kick Off programos dalis: sukūrėme Visma London Kick Off informacinį app’są, kuriuo naudojosi visi renginio dalyviai, skaitėme pranešimus apie mūsų darbus ir progresą, tokius kaip Visma Lietuva darbo kultūra, Kudos programa, Visma Lietuva Tech Club, pristatėme mūsų naujausia projektą „Visma Runner“, o vakarėlio metu svečių gerą nuotaiką užtikrino Visma Lietuva grupė „Undefined“.

Dėkojame organizatoriams už puikią nuotaiką, nepamirštamus įspūdžius ir šią puikią tradiciją. Dalinamės keliomis akimirkomis iš renginio.

akimirka iš konferencijos
Visma Lietuva koncertas
Visma day conference
plakatas apie visma
akimirka iš vakarėlio
akimirka iš dienos konferencijos
Visma cloud plakatas

Populiariausi blog'ai

 • Kas yra blockchain, NFT, DeFi

  Blockchain technologija: veikimo principas, NFT, DeFi. I dalis

  Vismoje programuoju jau beveik dešimtmetį. Šiuo metu su PHP komanda dirbu Azets projekte – kuriame darbo užmokesčio, laiko ir dokumentų valdymo sistemą, o laisvalaikiu domiuosi blockchain technologija. Visai neseniai skaičiau pranešimą Vilniaus PHP user group’e, tad šiame blog’o įraše pasidalinsiu pagrindiniais pranešimo apie blockchain su PHP akcentais. Perskaitęs sužinosi, kas yra ir kur naudojama ši technologija, kas yra DeFi, NFT, tokenai ir t.t.

  Na, o greitai pasirodysiančioje antroje blog’o dalyje pasidalinsiu praktiniais naudojamo kodo pavyzdžiais pasitelkiant PHP biblioteką ir parodysiu bent vieną PHP demo projektą.

 • ISTQB Certifiend Tester Foundation Level experience 2 -min

  Patirtis laikant For ISTQB Certified Tester Foundation Level 2018 sertifikatą

  Aš Ramūnas Norkus, jau beveik du metus Vismoje dirbu automatinio testavimo inžinieriumi „Inschool“ projekte. Kuris yra skirtas Norvergijos mokykloms ir, beje, yra didžiausias projektas Vismoje. Mano kasdienis darbas apima įvairias testavimo užduotis, susijusias su automatinių testų (frontend, performance, penetration) rašymu ir priežiūra bei rankiniu testavimu.

  Tad, tikriausiai nenustebsi, kad ir šis mano blog’as patirtį laikant vieną iš testavimo inžinieriaus sertifikatų. Įdomu? Skaityk toliau.

 • Socialinis intranetas „Simoona“ – dabar prieinamas kiekvienam!

  Šiame blog’o įraše papasakosime apie vidinės komunikacijos įrankį, mūsų kurtą socialinį tinklą „Simooną“. Tik prasidėjus kūrybos procesui mums rūpėjo tik viena – kaip kuo daugiau įmonės kultūros perkelti į skaitmeninę erdvę. Ir prieš aštuonerius metus, net neįsivaizdavome, kad šis vidinis intranetas, bus toks svarbus kuriant glaudžius ryšius tarp kolegų ir tikrai net negalėjome nutuokti, kokia svarbi „Simoona“ bus užklupus pasaulinei pandemijai.