Pereiti prie pagrindinio turinio

Trollweb Ir Magento – išskirtinės elektroninės parduotuvės

Sukurti unikalią internetinę parduotuvę, nuolat atlikti optimizacijas ir pasirūpinti integracijomis, užtikrinti geriausią įmanomą vartotojo patirtį, teikti konsultacijas, rūpintis internetine rinkodara, talpinti svetainę bei užtikrinti jos saugumą. Kitaip sakant, pasiūlyti klientui vieno langelio principu pagrįstas paslaugas.

Esame Trollweb komanda ir esame didžiausia elektroninių parduotuvių platformos Magento sprendimų teikėja Norvegijoje. Sparčiai augame ir siekiame būti lyderiais visoje Skandinavijoje.

Darbas Trollweb komandoje: ką daryti – rinkis pats

Magento turi dvi versijas, Trollweb IT specialistai dirba su abejomis. Pirmoji Magento versija bus palaikoma iki šių metų pabaigos, todėl visi Trollweb projektai ir sukurti moduliai jau migruojami į antrąją versiją. Pati Magento 2 sistema sukurta naudojant Zend+Symfony karkasus t.y. PHP programavimo kalba. Taip pat dirbame su PhpStorm IDE. Kai kuriuos sprendimus realizuoti  naudojame papildomas technologijas: JavaScript, LESS (CSS preprocesorius), kai reikia svetainę kurti nuo pradžių naudojame įvairius wireframing’us. Taip pat dirbame su Knockout.js, Gulp, RequireJS įrankiais. Visus darbus išsaugoti ir versijuoti naudojame GIT versijavimo sistemą. Cache’avimui naudojame Redis. Darbinės aplinkos virtualizacijai naudojame Docker’io container’ius. Ypač daug galimybių savo UX žinias realizuoti yra Front – end programuotojams. Turbūt vienas šauniausių dalykų yra galimybė rinktis, ką nori daryti – kurti modulius, tinklapius, didinti sistemos našumą, kurti integracijas į kitas sistemas ar platformas, atlikti esamų projektų, modulių, tinklapių optimizacijas. Projekte dirbame pagal Agile, Scrum metodikas, o darbų koordinavimui naudojame Jirą platformą, dokumentacijai – Confluence. Visų prisijungimų saugumą užtikrina LassPass.

Trollweb komandoje turime net 7 komitetus – jie rūpinasi inovacijomis, našumo gerinimu, klaidų taisymu, užduočių kandidatams kūrimu, vidiniais mokymais, naujų modulių kūrimu, rezultatų pristatymu klientams. Į komitetus verta jungtis, jei esi smalsus, turi daug idėjų, arba kitaip tariant esi tikras/a geek’as/ė  – juose galėsi siūlyti naudoti vieną ar kitą sistemą, metodologiją, modulį ar integraciją, skirti laiko optimizacijoms, naujų našumo sprendimų ieškojimui, kūrimui, adaptacijai, užduočių kandidatams kūrimu ir daugeliu kitų dalykų. Komitetų pagalba patys kuriame tokį produktą, su kuriuo įdomu dirbti ir kuriuo galime didžiuotis. Ne bėda, jei priklausyti komitetams nenori – kiekvieną savaitę turime virtualų visos įmonės susitikimą, per kurį siūlome įvairias idėjas, dalinamės naujomis technologinėmis žiniomis, tad daryti įtaką Trollweb vis vien galėsi. Dėl nuolat augančių projektų skaičiaus, didėjančio klientų pasitikėjimo ir siekio tapti lyderiais visoje Skandinavijoje į savo komandą kviečiame prisijungti 23 IT specialistus. Dirbk su naujausiomis technologijomis ir atrask sau patinkančią poziciją.  Visus aktyvius darbo pasiūlymus galite rasti mūsų Karjeros puslapyje.

darbo pasiūlymas web programuotojui
darbo pasiūlymas php programuotojui

Magento ir Trollweb – pažangiausių elektroninių parduotuvių sprendimų kūrėjai

Kodėl verta naudoti Magento? Ši platforma siūlo daugybę išskirtinių funkcijų, tarkime valdyti keletą elektroninių parduotuvių iš vienos paskyros, siūlyti vartotojams rinktis iš daugybės skirtingų kalbų ar valiutų, nustatyti specialias kainas tam tikrus požymius atitinkančioms pirkėjų grupėms, vystyti kryžminius (eng. cross sell) pardavimus ir daug daugiau. Be to, Magento yra puikiai optimizuota SEO – parduotuvės yra vienos greičiausių ir labiausiai pritaikytų skirtingiems įrenginiams. Platformą naudoja tokios įmonės kaip Nike ar Samsung, o neseniai Magento nupirko viena didžiausių programinės įrangos gamintojų pasaulyje – Adobe Systems. Su šia platforma mums patinka dirbti dėl to, jog ją lengva keisti, tobulinti, adaptuoti, integruoti. Ji puikiai susidoroja su dideliu lankytojų ir pirkėjų srautu, naudoja naujausias programavimo technologijas bei integracijas (POS, PSP, PIM, CMS, CRM, ERP, OMS). Yra daug galimybių kurti unikalius sprendimus.

Trollweb IT specialistai jau yra sukūrę daugiau nei 800 Magento internetinių parduotuvių, modulių ar įskiepių. 21 parduotuvė buvo nominuota laimėti geriausios Norvegijos elektroninės parduotuvės vietą, o 9 iš jų – laimėjo. Šiais metais geriausia elektronine parduotuve tapo mūsų kurta GetInspired. Sindre Landevåg, GetInspired vadovė, sako:

„Trollweb yra vienas svarbiausių mūsų partnerių. Jų IT specialistai padeda GetInspired pirmauti elektroninių pardavimų srityje. Kartu su Trollweb kuriame puikiai veikiančią internetinę parduotuvę, nuolat atnaujinamą pagal rinkos tendencijas.”

Dirbame tiek su įvairiausias nišines paslaugas siūlančiais mažais verslais, tiek su rinkos lyderiais, kaip kad DNB ar VITA. Trollweb yra oficialūs Magento partneriai. 

Trollweb IT specialistai dirba Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje ir Lietuvoje, tad esame tarptautinė komanda – nuolat bendraujame ir susitinkame su kolegomis iš užsienio. Iš viso mūsų – daugiau nei 60 ir nuolat augame. Beje, su kolegomis susitinkame ne tik virtualiai, be dažnų komandiruočių kasmet vykstame į sąskrydį Norvegijoje:

Trollweb IT specialistai
P.S. Mes kairėje

O štai akimirka iš team – building’o Lietuvoje:

akimirka iš team - building’o Lietuvoje

Kas svarbiausia, jei nori prisijungti prie Trollweb komandos? Tikimės, kad stengsiesi tobulėti, ne tik kokybiškai ir greitai atliksi užduotis, bet ir norėsi padėti kolegoms, nes mes tikrai padėsime tau. 

Populiariausi blog'ai