Pereiti prie pagrindinio turinio

Visma Lietuva ekspertai dėstys VGTU Programų Inžinerijos studentams

Po ilgalaikio ir produktyvaus bendradarbiavimo su Vilniaus Gedimino technikos universitetu – Visma Lietuva paruoštas „Programų sistemų projektavimo“ modulis, kuris buvo įtrauktas į privalomųjų studijų krypties sąrašą.

vgtu studentų paskaita

Visma Lietuva bendradarbiavimas su VGTU sėkmingai tęsiasi jau trečius metus. 2013 metais Visma Lietuva darbuotojai pradėjo dėstyti „Profesionalaus programų kūrimo praktikoje“ kursą. Tai yra 12 paskaitų ir laboratorinių darbų ciklas, kurio pabaigoje studentų laukė egzaminas.

Profesionalaus programų kūrimo kurso metu studentai buvo supažindinami su IT sektoriaus perspektyvomis ir galimybėmis, sužinojo kaip skiriasi programavimas įvairiose verslo srityse bei gavo daug praktinių žinių ir įgūdžių atlikinėdami užduotis ir laboratorinius darbus. Kadangi paskaitas dėstė Visma Lietuva programuotojai, architektai, testuotojai ir projektų vadovai – studentai turėjo galimybę sužinoti apie darbą IT srityje iš pirmųjų lūpų.

Parengė programą privalomajam studijų krypties dalykui

Sėkmingo ir rezultatyvaus bendradarbiavimo padarinys – Visma Lietuva darbuotojų parengto modulio įtraukimas į privalomų studijų programos dalykų sąrašą.

Nuo šių mokslo metų į „Programų Inžinerijos“ krypties studijų programą bus įtrauktas ir Visma Lietuva kuruojamas „Programų sistemų projektavimo“ modulis. Šis paskaitų ciklas yra skirtas trečiojo kurso studentams. Modulio programą Visma Lietuva darbuotojai formavo glaudžiai bendradarbiaudami su aukštosios mokyklos ekspertais.

„Teorinis studentų paruošimas yra labai svarbus, tačiau būtina skirti laiko ir praktiniam studentų paruošimui darbui realiose įmonėse. Svarbu pademonstruoti kaip vykdomi projektai, padėti suvokti komandinio darbo prasmę ir atsakomybę, patarti kaip naudotis tinkama, modernia literatūra ir kitomis mokslo priemonėmis“ – sako Visma Lietuva darbuotojai, prisidėję prie modulio programos sudarymo.

Darbas su aukštosiomis mokyklomis Visma Lietuva darbuotojams – ne naujiena. Jau nuo pat savo atsiradimo įmonės darbuotojai aktyviai dalyvauja aukštųjų mokyklų renginiuose: organizuoja specializuotas dirbtuves studentams, dalyvauja karjeros dienų renginių cikluose, skaito paskaitas, dalinasi patirtimi ir patarimais.

Įdomus darbas, iššūkiai ir galimybės

Privalomojo studijų programos modulio kuravimas – nemenkas krūvis ir didžiulė atsakomybė. Kolegos, kurie dėstys studentams tam pradėjo ruoštis jau seniai ir nekantriai laukia akademinio sezono.

Sveikiname visus abiturientus, nusprendusius siekti aukštumų IT sektoriuje, linkime lengvos ir įkvepiančios pradžios! O su besiformuojančiais IT specialistais susitiksime jau rugsėjį. Panašu, kad tai bus neapsakomai įdomūs metai: pilnį iššūkių, mažų ir didelių laimėjimų, darbo ir įkvėpimo. Iki greito!

Populiariausi blog'ai