Google Code Jam kvalifikacija jau balandžio 6!

Neseniai visi treniravomės ir Google Code Jam ruošėmės kartu, spręsdami originalias algoritmines ir matematines užduotis.  O dabar atėjo laikas išbandyti save tikrajame konkurse! 

It's the real deal, guys!

Pakelkime Lietuvos reitingą šiame pasauliniame meistriškumo lygį įrodančiame konkurse ir balandžio 6 -ą rinkimės spręsti kvalifikacinių Google Code Jam užduočių! Jokių distrakcijų.Tik rami vieta kartu su kitais geek'ais ir geek'ėmis dalyvauti kvalifikacijoje.

NEBĖDA, jei nesuprasi užduoties - bėdoje nepaliksime ir užvesime ant kelio. Padėsime suprasti ir taisykles.

UŽ DALYVAVIMĄ - Google Code Jam maikutės ir snacks'ai, kad ilgai galvojęs, nepritrūktum energijos!

Registruokis į renginį Eventbrite. Visos naujienos Facebook renginyje.

Google Code Jam‘o taisykės.

Dažniausiai užduodami klausimai bei tvarkaraštis.

 

Praeitais metais bandžiusių dalyvauti iš Lietuvos tebuvo 53 programuotojai, o į trečia etapą pateko tik 4! Juk Lietuvoje dirba net 31 tūkst. IT specialistų!  Mes žinome, kad Lietuvos specialistai yra tikri genijai, entuziastai ir mes galime pasirodyti geriau (Beje, Google 1000 dalyvių apdovanoja atributika, o laimėtojus - piniginiais prizais).

 

 

Kada? Balandžio 6 -ą, renkamės 10:00.

Kur? Visma Lietuva ofisas - Giedraičių g. 3, 5 aukštas.

Slapukai (angl. cookies) naudojamos šioje svetainėje tam, kad palengvintų naudojimąsi šiuo puslapiu. Kai kurie slapukai būtini svetainės darbui ir jau atsiųsti į jūsų kompiuterį. Jūs galite blokuoti slapukus, tačiau kai kurios šios svetainės dalys gali prarasti dalį funkcionalumo.