Ar esi girdėjęs apie Google Code Jam konkursą?

Tai kasmetinis programavimo entuziastams skirtas konkursas, kurio metu spręsi įvairias algoritmines, matematines užduotis. Dalyvauti ir gerai pasirodyti Google Code Jam‘e yra tikras meistriškumo įrodymas.

Praeitais metais bandžiusių dalyvauti iš Lietuvos tebuvo 53 programuotojai, o į trečia etapą pateko tik 4! Juk Lietuvoje dirba net 31 tūkst. IT specialistų!  Mes žinome, kad Lietuvos specialistai yra tikri genijai, entuziastai ir mes galime pasirodyti geriau. Reikia kažką daryti, nemanai? (Beje, Google 1000 dalyvių apdovanoja atributika, o laimėtojus - piniginiais prizais).

 

 

Google Code Jam‘o taisykės

Dažniausiai užduodami klausimai bei tvarkaraštis.

 

Norime pakelti Lietuvos reitingą šiame pasauliniame meistriškumo lygį įrodančiame konkurse, todėl kovo 7 d. kviečiame visus norinčius pasiruošti kvalifikaciniam raundui pas mus į ofisą. Spręsime ne tik Google Code Jam užduotis, bet ir mūsų pačių sukurtas originalias užduotis. O renginio pradžioje Jonas Pauliukevičius (Trafi) ir Saulius Mockus (Visma), dalyvavę Google Code Jam, pasidalins konkurso įžvalgomis ir patirtimi.

Registruokis į renginį Eventbrite. 

 

 

Kada? Kovo 7 –ą, renkamės 17.30.

Kur? Visma Lietuva ofisas - Giedraičių g.3, 5 aukštas

Slapukai (angl. cookies) naudojamos šioje svetainėje tam, kad palengvintų naudojimąsi šiuo puslapiu. Kai kurie slapukai būtini svetainės darbui ir jau atsiųsti į jūsų kompiuterį. Jūs galite blokuoti slapukus, tačiau kai kurios šios svetainės dalys gali prarasti dalį funkcionalumo.