Technologijos

Dirbame su naujausiomis technologijomis. Mūsų komanda sudaryta iš kompetetingų IT inžinierių, tikime SOLID principu, švariu ir testais padengtu kodu, pastoviu tech dept mažinimu ir sklandžiu komandiniu darbu.

Kompetencija

Engineer keeps evolving and perfecting tech competence. Tai viena iš vertybių, kuria tvirtai vadovaujamės. Suteikiame visas galimybes laikytis sertifikatus, lankytis kursuose ir konferencijose, inicijuojame žinių dalinimąsi viduje, pildome techninių knygų biblioteką.

Produktai

Komandose dirbame prie daugiau nei 70 verslui ir viešajam sektoriui skirtų produktų. Kuriami produktai yra kritiniai ir ilgalaikiai - be jų sustotų mūsų klientų veikla, todėl į darbą žiūrime atsakingai.

No management

Vadovaujamės no management praktika. Neturime vadovų, o įmonę valdome mes - Visma Lietuva darbuotojai. Jokios biurokratijos ir hierarchijos. Turime coach'us, kurie yra tos pačios srities IT specialistai, o svarbiausius klausimus sprendžia komitetai. 

Privalumai

Tikriausiai nieko nenustebinsime turimais privalumais. Dalis jų: penktadieniais vyksta picadieniai/bendri pietūs, galėsi naudotis psichologo, sporto klubų, nemokamo parkingo, draudimo paslaugomis. Dirbti ar atostogauti galėsi vykti į Druskininkų apartamentus.

Savirealizacija

Papildomos veiklos čia daugybė. Kompetencija galėsi dalintis mentoriaujant praktikose arba prisidedant prie vidinių projektų kūrimo, pvz., opensource intraneto Simoona. Galėsi prisijungti prie komitetų. Galbūt patinka elektronika ar raspberry pi? Tam turime Techies klubą. Visma Lietuva tau suteiks neribotas galimybes.

Šiuo metu turimi darbo pasiūlymai

Turime įvairių pozicijų tiek Vilniuje, tiek Kaune - pasirink sau tinkamiausią.

DevOps

DevOps inžinierius (-ė) Vilniuje arba Kaune

Naudojamos technologijos: AWS, Docker,.NET framework, .net core, asp.mvc, asp.net web api, jquery, knockout.js, angular, Xamarin, EF, Dapper, Selenium, MS SQL, MySQL, MS SSRS, MongoDB.

 

 

Žiūrėti

Flutter

Flutter programuotojas (-a) Vilniuje arba Kaune

 

 

 

 

 

 

 

Žiūrėti

JAVA

JAVA programuotojas (-a) Vilniuje arba Kaune

Naudojamos technologijos: Java, Spring & Spring Boot, REST api, Testframeworks like JUnit and Gerkin, Cucumber, IntelliJ IDE, Docker, Jenkins, Git version control (bitbucket), Artifact repository (nexus), Snyk/NexusIQ, SonarQube/Polaris Coverity, Kubernetes, Objectstore.

 

Žiūrėti

.NET

.NET programuotojas (-a) Vilniuje arba Kaune

Naudojamos technologijos: .NET Framework, ASP.NET MVC Razor views, HTML, Javascript, CSS, Azure SQL Server, Azure Cloud, GitHub, Jira.

 

 

 

 

Žiūrėti

.NET

.NET programuotojas (-a) Vilniuje arba Kaune

Naudojamos technologijos: .NET, .NET Core, C#, Docker, Vue/Vuetify, Typescript, WebAPI, REST, Entity framework, RabbitMQ/ActiveMQ

 

 

 

 

Žiūrėti

.NET 

.NET/Xamarin programuotojas (-a) Vilniuje

Naudojamos technologijos: Xamarin.Forms (Soon MAUI): Android, iOS, UWP; Grial; Realm; PDFTron; Promon; C# Functional extentions; Github/GithubActions

 

 

 

 

Žiūrėti

QA

Automatinio testavimo inžinierius (-ė) Vilniuje arba Kaune

Naudojamos technologijos: Java, JUnit, Cucumber, Spring framework, TeamCity.

 

 

 

 

 

Žiūrėti

 

INTERNSHIP

Nuotolinė apmokama praktika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žiūrėti

Naujausios technologijų įdomybės

Software development practices in 400 BC

I have a lot of respect for time. It is something that everyone has, but never enough. Something that can turn a simple task into a challenge.

Socialinis intranetas „Simoona“ – dabar prieinamas kiekvienam!

Šiame blog’o įraše papasakosime apie vidinės komunikacijos įrankį, mūsų kurtą socialinį tinklą „Simooną“. Tik prasidėjus kūrybos procesui mums rūpėjo tik viena - kaip kuo daugiau įmonės kultūros perkelti į skaitmeninę erdvę. Ir prieš aštuonerius metus, net neįsivaizdavome, kad šis vidinis intranetas, bus toks svarbus kuriant glaudžius ryšius tarp kolegų ir tikrai net negalėjome nutuokti, kokia svarbi „Simoona“ bus užklupus pasaulinei pandemijai.

No management blog post'as

Įmonė, kurioje nėra vadovų: fenomenas ar ateities praktika?

Organizacinė aplinka bei kultūra, besiremiančios meduolio ir botago principu, šiuolaikinėse kompanijose sutinkamos vis rečiau. Pagrindiniu stimulu dirbti, įsitraukti, dalyvauti vidiniame organizacijos gyvenime, siekti ir džiaugtis kuriama pridėtine verte tampa ne ryškių lyderių vadovavimas, o priešingai – jų nebuvimas. Tokią praktiką jau dešimtmetį taikome ir mes, Visma Lietuva. Galime pasigirti ne tik „No management“ praktikos pionierių statusu Lietuvoje, bet ir puikiais tokios praktikos taikymo rezultatais.