Iliustracija IT mokymų sąrašui

Mokymų sąrašas

Kiekvieną dieną susiduriame su iššūkiais, o juos išsprendus, gautą patirtį panaudojame kuriant specializuotus IT mokymus. Stengiamės, kad jų informacija būtų aktuali ir naudinga, tad nevengiame pakeisti kursų pagal atėjusių turimus poreikius.

Mokymus rengia patyrę IT specialistai, kurie dirba su kurse dėstomomis technologijomis, tad visada gausite unikalų know - how, o ne vadovėlinę medžiagą.

SQL Server užklausų optimizavimas

Dalinamės patirtimi. Naujausi mūsų įrašai

ISTQB Certifiend Tester Foundation Level experience 2 -min

Patirtis laikant For ISTQB Certified Tester Foundation Level 2018 sertifikatą

Aš Ramūnas Norkus, jau beveik du metus Vismoje dirbu automatinio testavimo inžinieriumi „Inschool“ projekte. Kuris yra skirtas Norvergijos mokykloms ir, beje, yra didžiausias projektas Vismoje. Mano kasdienis darbas apima įvairias testavimo užduotis, susijusias su automatinių testų (frontend, performance, penetration) rašymu ir priežiūra bei rankiniu testavimu. Tad, tikriausiai nenustebsi, kad ir šis mano blog'as patirtį laikant vieną iš testavimo inžinieriaus sertifikatų. Įdomu? Skaityk toliau.

Kaip išlaikiau JAVA SE 11 sertifikatą

Kaip pasiruošti Java SE 11 Oracle Certified Professional egzaminui?

Domina Java sertifikatas, bet nežinai nuo ko pradėti? Šis blog’o įrašas kaip tik tau! Jame pasidalinsiu 1Z0-819 (11-tos Java versijos) egzamino laikymo patirtimi, aptarsiu, kurie informacijos šaltiniai bei įrankiai labiausiai padeda pasiruošti ir ko galima tikėtis atėjus į egzaminą.

My experience on taking the eWPTXv2 exam

So a few months ago I had the joy of passing the eWPTXv2 exam. Well, it does not sound intriguing until you translate it into human language. The eWPTXv2 is actually eLearnSecurity Web Penetration Testing Extreme second version. Everything sounds better than you put extreme into it. Well, this is not that case since the exam is actually a bit hard.