Konferencijos

Konferencijų metu galima sužinoti daug naujo – gauti informacijos apie naujausius projektus, būti apsupty svarbiausių dalykų. Mes žinome kaip išnaudoti konferencijas teikiamas galimybes. Tik neįsivaizduokite mūsų komandos tik sėdinčios konferencijų salėje ir slapčia merkiančios akis. Kai tik kalbos pasisuka apie mums rūpimus dalykus, niekas mūsų nesulaikys nuo savo požiūrio išdėstymo ir idėjų pristatymo.

Microsoft Windows 8 SDK dirbtuvės su Gediminu Mikelėnu

Visma komandos narys Gediminas dar kartą įrodė, kad norint atitraukti geek’us nuo kompiuterio nebūtina į pagalbą pasitelkti visos “armijos” kalbėtojų. 2013 m. vasario 28 d. jis pristatė studiją apie Windows Software Development Kit (Windows SDK). Ši studija buvo pristatyta KTU “StartupSpace” ir sulaukė daug jaunųjų protų susidomėjimo.

Šios studijos pristatymo metu Gediminas supažindino su tokiais įrankiais kaip antraštė, biblioteka ar kitokiais įrankiais, reikalingais kuriant programą, veiksiančią naudojantis Windows operating system pagalba. Gediminas prisidėjo prie pirmosios Lietuvos rinkai kurtos Windows 8 programos, besivadinančios “Filmai iš Cinema.lt”.

Windows 8 App diena

Windows 8 jau dabar naudojasi daugiau kaip 60 milijonų žmonių, tad mes nepraleidome progos apsilankyti konferencijoje šios naujos platformos programų kūrimo ir dizaino klausimais.

2013 m. vasario 22 d. Windows 8 App tavo prieinamas visiems programų kūrėjams. Visma taip pat gali pasigirti turinti Windows 8 entuziastų – Gediminas, front-ender’is, džiaugėsi turėdamas galimybę pasidalinti su kitais savo žiniomis HTML5 Windows 8 programų išmanyme. Gediminas pasidalino kodų optimizavimo pavyzdžiais, triukais bei kitais pavyzdžiais, leidžiančiais įvaldyti Windows 8 programą.

Lietuvos Agile diena

Lietuvos Agile diena – tai kasmetinė Agile technologijomis susidomėjusių IT profesionalų, projektų vadovų ir kitų geek’ų konferencija. Kaip paprastai taip ir šiais metais išskirtinis dėmesys buvo skiriamas Lietuvos IT sektoriui ir geriausiems šio sektoriaus pavyzdžiams aptarti. Turbūt nereikia nė sakyti, kad Visma komanda irgi turėjo idėjų ir minčių šiuo klausimu.

Patyręs Visma .NET programuotojas Agnius pasidalino savo žiniomis IT projektų ir Scrum srityse. Agnius kalbėjo apie sudėtingus programinės įrangos projektus ir dažniausiai pasitaikančias klaidas. Jis taip pat pasidalino savo asmenine Scrum patirtimi bei Agile programinės įrangos struktūra