VISMA LIETUVA

TOBULĖJAME KASDIEN

CLEAN CODE. Švarus ir kokybiškas kodas yra mūsų prioritetas. Reguliariai darome individualias kodo peržiūras, kad užtikrintume kokybę ir tobulėjimą.

COACHES. Techninius žmones gali tinkamai coach'inti tik techniniai žmonės. Visada laikėmės tokios nuomonės ir neplanuojame jos keisti.

CODE MONKEYS. Turime, ką papasakoti kolegoms. Tam oganizuojame pranešimus: dalinamės, ką sužinojome ar išmokome: security testavimas, konferencijų įspūdžiai - you name it.

HUBS. Penktadieniais organizuojame Front-End, .NET, JAVA, PHP, QA susibūrimus, kuriuos paskiriame diskusijoms ar pranešimų klausymui.

KONFERENCIJOS IR MOKYMAI
Dalyvaujame geriausiose Lietuvos ir užsienio konferencijose bei kompetenciją keliančiuose mokymuose. Ne ką prastesnes konferencijas organizuojame ir patys, pavyzdžiui, jau šiais metais visi kartu skrisime į Madridą, kur klausysimės Scott Hanselmann, Dan North ir kitų daugeliui žinomų pranešėjų.
BIBLIOTEKA
Taip, informaciją šiais laikais įprasta "vartoti" skaitmeniniu formatu - tradicinės knygos tampa nebe tokios populiarios , bet mes neatsisakom ir popierinių knygų. Turime savo nuosavas bibliotekas ir Vilniuje, ir Kaune, kurias nuolat atnaujiname naujausiomis ir aktualiausiomis knygomis.

PRIVALUMAI IR INICIATYVOS

SVEIKATOS DRAUDIMAS. Turime papildomą draudimą, į kurį įeina ir sporto klubo narystės.

KUDOS. Už gerus darbus vieni kitus apdovanojam kudosais - pagarbos taškais. Juos verčiame į Eurus ir įsigyjame norimus gadget'us.

NO OPEN SPACES. Atvirų erdvių biurai mažina darbuotojų produktyvumą. Taip sako tyrimai, taip manom ir patys.

PARKAVIMAS. Atvažiavę į darbą, visada turime nemokamą parkavimo vietą pačiame miesto centre.

TEAM BUILDINGS
Per metus turime įvairiausių renginių: komandinius, komitetų team building'us, du kartus per metus - žiemą ir vasarą - organizuojame visos įmonės grand team building'us. Taip pat dalyvaujam Kick Off'uose, kuriuose susitinkame su kitose šalyse dirbančiais kolegomis, kartu mokomės.

 

TECHIES KLUBAS
Elektroniką ir litavimą mėgstantys kolegos įkūrė Visma Techies klubą, kuriame realizuoja savo idėjas: sukūrė 3D printerį, Arduino pagrindu kokteilius plakantį robotą-barmeną Barbotą, Arcade Machine ir be kitų jau realizuotų projektų visada turi daugybę idėjų naujiems.
 MUZIKINĖ GRUPĖ
Ne tik dirbame ir mokomės, bet ir muzikuojam.Turime savo roko grupę "UNDEFINED", kuri rengia pasirodymus įmonės vakarėlių ir įvairių konferencijų metu. Koncertų metu šokančių ir dainuojančių žiūrovų niekada nepritrūksta.
PENKTADIENINIAI PICADIENIAI
Ne, nevalgome picų kiekvieną penktadienį, tačiau šią bendrų pietų tradiciją pradėjome nuo picų. Penktadienio pietums jungiamės į grupes, išsirenkam norimą maistą ir valgom kartu. Pietus paįvairiname įvairių temų IT ar TED X pranešimų peržiūromis.

Priklausome Skandinavijos korporacijai, kuri yra didžiausia programinės įrangos Šiaurės Europoje ir didžiausia Cloud bei SaaS sprendimų verslui įmonė Europoje.

"Verslo Žinios" mus įvertino kaip sparčiausiai augančią įmonę Vilniaus regione - gavome Gazelės apdovanojimą. Tai - visų mūsų pasiekimas.

Esame įmonė valdoma darbuotojų. Flat struktūra veikia, nes esame kompetetingi patys priimti sprendimus ir turime mus atstovaujančius 8 komitetus.

Slapukai (angl. cookies) naudojamos šioje svetainėje tam, kad palengvintų naudojimąsi šiuo puslapiu. Kai kurie slapukai būtini svetainės darbui ir jau atsiųsti į jūsų kompiuterį. Jūs galite blokuoti slapukus, tačiau kai kurios šios svetainės dalys gali prarasti dalį funkcionalumo.