VISMA LIETUVA

Not just another job. The geekiest place to work in

  •  Esame didžiausios programinės įrangos Šiaurės Europoje ir didžiausios SaaS / cloud įmonės verslui visoje Europoje dalis.
  • 2016-aisiais gavome Gazelės apdovanojimą už sparčiausią augimą Vilniaus regione.

  • Mūsų komandos stiprybė - žmonės. Inžinieriai, kuriantys ne tik produktus, bet ir įmonę, kurioje gera dirbti.

  • Esame įmonė be vadovų. Flat struktūra veikia, nes esame kompetetingi patys priimti sprendimus. 

 

MOKOMĖS IR DALINAMĖS ŽINIOMIS

  HUB'ai.  Kiekvieną penktadienį organizuojame Front-End, .NET, JAVA, PHP, QA hub'us. 

 BIBLIOTEKA. Turime didelę biblioteką, kurią nuolat pildome naujausiomis knygomis.

 CODE MONKEYS. Kai turime, ką įdomaus papasakoti ir kuo pasidalinti su kolegomis, organizuojame pranešimus pasirinkta tema. Šią iniciatyvą pavadinome "Code Monkeys".

 KONFERENCIJOS IR MOKYMAI. Dalyvaujame geriausiose Lietuvos ir užsienio konferencijose bei kompetenciją keliančiuose mokymuose. 

 COACH'AI. Techninius žmones gali tinkamai coach'inti tik techniniai žmonės. Visada laikėmės tokios nuomonės ir jos neplanuojame keisti.

 KODO KOKYBĖ. Švarus ir kokybiškas kodas - visada mūsų prioritetas. Tai - dar viena mūsų sau išsikelta taisyklė - renkamės kokybę, o ne kuo greitesnį rezultatą.

 CROSS-PROJECT KODO PERŽIŪROS. Norime ne tik augti patys, bet ir padėti tobulėti kolegoms. Tą darome ir su savo komanda, ir kitais team'ais.

PAPILDOMI PERKS'AI

 PAPILDOMAS SVEIKATOS DRAUDIMAS. Kiekvienas iš mūsų turi papildomą sveikatos draudimą, į kurį įeina daug naudingų dalykų, pavyzdžiui, sporto klubo narystės.

 TEAM BUILDING'AI. Per metus turime daug skirtingų building'ų: komandinius, du kartus per metus organizuojame visos įmonės grand team building'us. Taip pat kasmet dalyvaujam Kick Off'uose, kuriuose susitinkame su kitose šalyse dirbančiais kolegomis, o 2018-aisiais visi kartu skrisime į Madridą.

 GADGET'AI UŽ KUDOSUS. Kai nedirbam, darom gerus darbus, už kuriuos vieni kitus apdovanojam kudos taškais. Vėliau už juos renkamės norimus gadget'us.

 TECHIES KLUBAS. Techniką, elektroniką ir konstravimą mėgstantys kolegos įkūrė Techies klubą, kuriame realizuoja savo beprotiškiausias idėjas. Jie sukonstravo 3D printerį, sukūrė kokteilius plakantį robotą Barbot'ą, kuris pripažinimą pelnė Build Stuff konferencijos metu ir visada turi idėjų naujiems projektams.

MUZIKINĖ GRUPĖ. Turim savo programerių roko grupę "UNDEFINED", kurie ne tik rengia pasirodymus įvairių įmonės vakarėlių metu, bet ir yra groję Build Stuff konferencijos afterparty'je.

PENKTADIENINIAI PICADIENIAI. Ne, nevalgom picų kiekvieną penktadienį, tačiau šią bendrų pietų tradiciją pradėjome nuo picų. Penktadienio pietums jungiamės į grupes, išsirenkam norimą maistą ir valgom kartu.

 NEMOKAMAS PARKAVIMAS. Milžiniškas patobumas atvažiavus į darbą visada turėti kur pastatyti automobilį pačiame miesto centre. 

 NAUJAS OFISAS. Esame įsikūrę "3 Burių" komplekse ir per langus matome statomą trečiąją burę, į kurią kraustysimės. 

 

 NO OPEN SPACES.  Open space'ai mažina darbuotojų produktyvumą. Taip sako tyrimai, taip manom ir patys.