VISMA LIETUVA

Not just another job. The geekiest place to work in.

Prisijunk prie komandos

TOBULĖJAME KASDIEN

HUB'ai.  Kiekvieną penktadienį organizuojame Front-End, .NET, JAVA, PHP, QA hub'us.

CODE MONKEYS. Kai turime, ką įdomaus papasakoti ir kuo pasidalinti su kolegomis, organizuojame pranešimus pasirinkta tema. 

COACH'AI. Techninius žmones gali tinkamai coach'inti tik techniniai žmonės. Visada laikėmės tokios nuomonės ir jos neplanuojame keisti.

KODO KOKYBĖ. Švarus ir kokybiškas kodas yra mūsų prioritetas. Tokį darbo proceso motto sau išsikėlėm - renkamės kokybę, o ne kuo greitesnį rezultatą.

KONFERENCIJOS IR MOKYMAI
Dalyvaujame geriausiose Lietuvos ir užsienio konferencijose bei kompetenciją keliančiuose mokymuose. 2018-aisiais visi kartu skrisime į Madridą.

BIBLIOTEKA
Turime didelę biblioteką, kurią nuolat pildome naujausiomis knygomis. Bla bla bla bla, kad išsilygintų tekstas reikia prirrašyti tris eilutes.

PAPILDOMI PERKS'AI

TEAM BUILDING'AI
Per metus turime įvairiausių building'ų: komandinius, du kartus per metus organizuojame visos įmonės grand team building'us. Taip pat kasmet dalyvaujam Kick Off'uose, kuriuose susitinkame su kitose šalyse dirbančiais kolegomis. Dar reikia keleto eilučių, kad būtų vienodas kiekis teksto abiejuose columnuose.

 

TECHIES KLUBAS
Techniką, elektroniką ir konstravimą mėgstantys kolegos įkūrė Techies klubą, kuriame realizuoja savo beprotiškiausias idėjas. Sukonstravo 3D printerį, sukūrė kokteilius plakantį robotą Barbot'ą, kuris pripažinimą pelnė Build Stuff konferencijos metu ir visada turi idėjų naujiems projektams.

DRAUDIMAS. Kiekvienas iš mūsų turi papildomą sveikatos draudimą, į kurį įeina daug naudingų dalykų, pavyzdžiui, sporto klubo narystės.

NO OPEN SPACES.  Open space'ai mažina darbuotojų produktyvumą. Taip sako tyrimai, taip manom ir patys.

GADGET'AI. Kai nedirbam, darom gerus darbus, už kuriuos vieni kitus apdovanojam kudosais. Vėliau už juos renkamės gadget'us.

PARKAVIMAS. Atvažiavę į darbą visada turime kur pastatyti automobilį nemokamai pačiame miesto centre.

 MUZIKINĖ GRUPĖ
Turim savo programerių roko grupę "UNDEFINED", kurie ne tik rengia pasirodymus įvairių įmonės vakarėlių metu, bet ir yra groję Build Stuff konferencijos afterparty'je.
PENKTADIENINIAI PICADIENIAI
Ne, nevalgom picų kiekvieną penktadienį, tačiau šią bendrų pietų tradiciją pradėjome nuo picų. Penktadienio pietums jungiamės į grupes, išsirenkam norimą maistą ir valgom kartu.

Esame didžiausios programinės įrangos Šiaurės Europoje ir didžiausios SaaS / cloud įmonės verslui visoje Europoje dalis.

2016-aisiais gavome Gazelės apdovanojimą už sparčiausią augimą Vilniaus regione

Esame įmonė be vadovų. Flat struktūra veikia, nes esame kompetetingi patys priimti sprendimus.