Pereiti prie pagrindinio turinio

Andrius Čepaitis skaitė paskaitą VGTU studentams

Visma Lietuva .NET programuotojas ir komandų lyderis Andrius Čepaitis pasidalino su studentais patirtimi ir patarimais apie tai, kaip teisingai išsirinkti tinkančią įmonę savo karjeros pradžiai.

Vgtu studentai

Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto Karjeros Dienos buvo gausios renginių: karjeros mugė, vizitai į įmones bei daugybė atvirų paskaitų.

Mūsų .NET programuotojas Andrius Čepaitis buvo neatsiejama šios programos dalis. Andrius paruošė pranešimą studentams „IT Karjeros Pradžia – kokio darbo ieškoti ir ko ieško darbdavys?“.

Mūsų kolega pasidalino su studentais savo darbo paieškos patirtimi ir suteikė nemažai naudingų patarimų apie tai, į ką reikia atsižvelgti renkantis savo būsimą darbo vietą, kokius klausimus užduoti darbo pokalbio metu, į kokius faktorius reikia atkreipti dėmesį, norint sužinoti svarbiausius dalykus ir „skaityti tarp eilučių“.

Dėkojame visiems atėjusiems į paskaitą ir dalyvavusiems diskusijoje. Atsiradus klausimams visada galite kreiptis į Andrių pagalbos.

Dalinamės keliomis akimirkomis iš renginio.

paskaita vgtu studentams
Vgtu paskaita studentams
vgtu paskaita
vgtu paskaita
paskait vgtu studentams

Populiariausi blog'ai

  • Migrating from Xamarin to .NET MAUI: A Comprehensive Guide

    The world of mobile application development is constantly evolving, and Microsoft’s .NET Multi-platform App UI (.NET MAUI) is at the forefront of this change. As an evolution of Xamarin.Forms, .NET MAUI offers developers a modern, cross-platform framework for building native device applications. This blog post will guide you through the process of migrating your existing Xamarin.Forms application to .NET MAUI.

  • My experience on taking the eWPTXv2 exam

    So a few months ago I had the joy of passing the eWPTXv2 exam. Well, it does not sound intriguing until you translate it into human language. The eWPTXv2 is actually eLearnSecurity Web Penetration Testing Extreme second version. Everything sounds better than you put extreme into it. Well, this is not that case since the exam is actually a bit hard.

  • Socialinis intranetas „Simoona“ – dabar prieinamas kiekvienam!

    Šiame blog’o įraše papasakosime apie vidinės komunikacijos įrankį, mūsų kurtą socialinį tinklą „Simooną“. Tik prasidėjus kūrybos procesui mums rūpėjo tik viena – kaip kuo daugiau įmonės kultūros perkelti į skaitmeninę erdvę. Ir prieš aštuonerius metus, net neįsivaizdavome, kad šis vidinis intranetas, bus toks svarbus kuriant glaudžius ryšius tarp kolegų ir tikrai net negalėjome nutuokti, kokia svarbi „Simoona“ bus užklupus pasaulinei pandemijai.