Pereiti prie pagrindinio turinio

„Gazelė 2016“ Visma Lietuva – sparčiausiai auganti įmonė Vilniaus regione

„Gazelė 2016“: Visma Lietuva įvertinta kaip sparčiausiai auganti įmonė Vilniaus regione.

Vasario 10 d. Penktadienis tapo tikrai ypatinga diena Visma Lietuva gyvenime. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kurioje į finalinį „Gazelė 2016“ renginį susirinko rekordinis dalyvių skaičius (virš 1000 verslo atstovų), Visma Lietuva buvo įvertinta kaip sparčiausiai auganti įmonė Vilniaus regione ir pelnė „Gazelė“ apdovanojimą.

Projektas “Gazelė” tęsiamas jau 13 metų. Šiemet į sparčiausiai augusių įmonių kandidatų sąrašą pateko net 4000 įmonių, jas pasveikinti atvyko Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Vertinimo kriterijai

Pagrindinis kriterijus, lemiantis „Gazelė 2016“ nugalėtojus, yra apyvartos augimas. Tačiau yra atsižvelgiama į tokius kriterijus kaip skaidrumas ir viešumas: įmonė turi vykdyti įstatymais numatytus įsipareigojimus ir kasdienėje veikloje vadovautis geros ir atsakingos verslo praktikos principais. VMI yra projekto partnerė ir užtikrina detalią šių veiksnių patikrą.

Visma Lietuva nominacija

Būti sparčiausiai besivystančia įmone didžiausiame šalies regione – puikus ir įpareigojantis įvertinimas. Tai skatina dirbti dar geriau ir atsakingiau, siekti naujų, ambicingų tikslų. “Gazelė 2016” statulėlė patvirtina tai, kad visus 5 metus ėjome teisingu keliu. Nuo pat pirmų dienų turėjome tikslą užsitarnauti teisingą reputaciją, kuri atitiktų Visma Lietuva darbuotojų vertybes. Profesionalumas yra neginčijamai būtinybė norint išlaikyti gerą reputaciją klientų akyse ir jo nevalia aukoti. Bet ypatingai daug dėmesio skiriame ir darbo kultūrai. Išsiskiriame tuo, jog visus kolegas pripažįstame esant lygiaverčiais, suaugusiais žmonėmis, todėl darbo sąlygas, darbo laiką, ofiso įrengimą, darbinius procesus, įmonės renginius ir t.t. koordinuoja patys darbuotojai. Be abejo, esame priklausomi nuo klientų ir nuo turimų užsakymų, o skirtingi interesai reikalauja kompromisų, bet kiek įmanoma kiekvienas žmogus turi galėti pasirinkti tinkamą sau projektą ar tiesioginį vadovą. Kiekvienas Visma Lietuva darbuotojas yra pats sau vadovas, turintis įtakos įmonės vystymuisi, kultūrai, tradicijoms.


Visma Lietuva taip pat buvo nominuota “Metų Gazelė” apdovanojimui. Džiaugiamės būdami vidutinio verslo augimo įrodymu. Smulkusis ir vidutinis verslas kaskart užima vis stipresnes pozicijas. Pavyzdžiui, projekto „Gazelė“ įmonių bendros pardavimo pajamos 2012 m. siekė 9,3 mlrd. Eur, o 2015 m. šis rodiklis siekė net 16,5 mlrd. Eur.

Eilinį kartą įsitikinome, kad dėmesys verslo etikai, savo klientų poreikių tiksliam išaiškinimui, laiku ir kokybiškai atliekami darbai užtikrina tvarią verslo plėtrą net tokioje konkurencingoje sferoje, kaip Informacinės Technologijos. Tikime, kad pasitikėjimas darbuotojų kompetencija,  laisvės, autonomijos bei profesionalaus augimo galimybių suteikimas motyvuoja darbuotojus, stiprina atsakomybės jausmą. „Gazelė 2016“ apdovanojimas yra kiekvieno Visma Lietuva darbuotojo pasiekimas ir laimėjimas.

Visma Lietuva apdovanojimas gazelės statulėle Vladimiro Ivanovo nuotrauka
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka
Visma Lietuva
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka
Visma Lietuva
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka
Visma Lietuva
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka
Visma Lietuva
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka
Visma Lietuva
Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotrauka

Populiariausi blog'ai

  • Migrating from Xamarin to .NET MAUI: A Comprehensive Guide

    The world of mobile application development is constantly evolving, and Microsoft’s .NET Multi-platform App UI (.NET MAUI) is at the forefront of this change. As an evolution of Xamarin.Forms, .NET MAUI offers developers a modern, cross-platform framework for building native device applications. This blog post will guide you through the process of migrating your existing Xamarin.Forms application to .NET MAUI.

  • My experience on taking the eWPTXv2 exam

    So a few months ago I had the joy of passing the eWPTXv2 exam. Well, it does not sound intriguing until you translate it into human language. The eWPTXv2 is actually eLearnSecurity Web Penetration Testing Extreme second version. Everything sounds better than you put extreme into it. Well, this is not that case since the exam is actually a bit hard.

  • Socialinis intranetas „Simoona“ – dabar prieinamas kiekvienam!

    Šiame blog’o įraše papasakosime apie vidinės komunikacijos įrankį, mūsų kurtą socialinį tinklą „Simooną“. Tik prasidėjus kūrybos procesui mums rūpėjo tik viena – kaip kuo daugiau įmonės kultūros perkelti į skaitmeninę erdvę. Ir prieš aštuonerius metus, net neįsivaizdavome, kad šis vidinis intranetas, bus toks svarbus kuriant glaudžius ryšius tarp kolegų ir tikrai net negalėjome nutuokti, kokia svarbi „Simoona“ bus užklupus pasaulinei pandemijai.