Pereiti prie pagrindinio turinio

Mus aplankė VGTU studentai

Šiandien Visma Lietuva svečiavosi VGTU studentai. Vizito tikslas buvo parodyti svečiams kokioje aplinkoje dirbame ir ilsimės.

VGTU studentų vizitas buvo aukštosios mokyklos karjeros dienų programos dalis. Atsakingai ruošėmės svečių atvykimui: papasakojome apie aplinką ir kultūrą, kurią kūrėme visus šiuos metus, pristatėme dalį projektų, su kuriais dirbame ir kodėl taip vertiname kolegų pasitikėjimą, atsakėme į studentų klausimus apie praėjusias ir ateinančias praktikos programas. 

Svečiai turėjo galimybę pamatyti, kaip iš tiesų atrodo mūsų inžinierių darbo aplinka, kaip organizuojami jų darbo procesai, kodėl vertiname Agile metodologiją. Taip pat papasakojome apie tai, kaip leidžiame laisvalaikį: pristatėme mūsų „po darbinius“ projektus, sukurtus žaidimus ir t.t. Bet, be abejo, didžiausio dėmesio susilaukė Visma Techies Club ir klubo narių vykdomi smagūs laisvalaikio projektai. 

Dėkojame visiems svečiams, bei pranešėjams Agniui Paradnikui, Aurimui Cholomskiui, Modestai Norvaišaitei ir Justui Savickui

Kelios vizito akimirkos:

Techis klubas
Vgtu studentai Visma Lietuva
Visma Lietuva ofisas
Vgtu studentai
visma
VGTU studentai
Agnius Paradnikas paskaita
Agniaus Paradniko paskaita
visma kompiuteris
Vgtu studentai vismoje
Vgtu studentai Visma Lietuva

Populiariausi blog'ai