Pereiti prie pagrindinio turinio

Dalyvaujame aukštųjų mokyklų karjeros dienų renginiuose

Visma Lietuva dalyvavo trijų aukštųjų mokyklų karjeros dienų renginiuose. Sužinokite daugiau apie mūsų suorganizuotus renginius ir pramogas.

Aukštųjų mokyklų karjeros mugės, atviros paskaitos, seminarai – yra puiki galimybė studentams susipažinti su Lietuvos įmonėmis.  Visma Lietuva dalyvavo trijų aukštųjų mokyklų karjeros dienose: Kauno Technologijos Universiteto, Vilniaus Universiteto ir Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto.

Kauno Technologijos Universiteto organizuojamas renginys buvo pirmasis ir, ko gero, masyviausias. KTU karjeros dienų mugė yra didžiausias Baltijos šalių studentų renginys, atviras visų aukštųjų mokyklų studentams, bei miesto gyventojams ir svečiams. KTU karjeros mugė suteikė puikų startą karjeros dienų maratonui.

Visma ktu karjeros dienose
Visma ktu karjeros dienose

Praėjus dviems savaitėms atėjo laikas Vilniaus Universiteto renginiams. VU renginių seriją pradėjo Visma Lietuva darbuotojų sukurtas ir legendomis apipintas CodeFights turnyras. Susirinkę studentai turėjo progą tiesiogine ta žodžio prasme patikrinti kiek stiprus yra jų sukurtas kodas. Stipriausių kovotojų autorius apdovanojome prizais. O karjeros mugės metu susipažinome su begale talentingų ir norinčių įgauti žinių studentų.

code fights žaidimas
vu karjeros dienų komanda
code fights žaidimas

Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto renginys mums buvo uždaromasis. Šiai karjeros mugei Visma Lietuva dirbantis .NET programuotojas Andrius Čepaitis paruošė informatyvią paskaitą apie tai, kaip išsirinkti sau tinkančią darbo vietą. Andrius atsakė į studentų klausimus, papasakojo į ką reikia atsižvelgti darbo pokalbio metu, kaip priimti teisingą sprendimą, kuo svarbi įmonės kultūrą ir projektų pobūdis.

vgtu karjeros dienos
vgtu paskaita

Visų karjeros dienų metu Visma Lietuvą atstovavo įmonės darbuotojai, dėkojame Sandrai Rutkauskaitei, Justei Stonytei, Justui Savickui, Andriui Tarasovui ir Tairai Junusovai. Karjeros mugių metu pristatėme savo kurtą virtualios realybės žaidimą „Visma Runner“ ir žaidimą „Visma Typer“. Buvo surengti abiejų žaidimų čempionatai, o nugalėtojai apdovanoti prizais.

Visma runner žaidmas
visma typer žaidimas

Dėkojame karjeros dienų organizatoriams, aukštųjų mokyklų studentų atstovybėms už puikų renginių koordinavimą ir nuostabią atmosferą. Jei kyla klausimų dėl praktikos arba darbo vietų – visuomet galite kreiptis tiesiogiai į Visma Lietuva darbuotojus, kurie mielai padės ir atsakys į visus klausimus. Ačiū už dalyvavimą!

Populiariausi blog'ai