Pereiti prie pagrindinio turinio

Visma Lietuva biure lankėsi Mykolo Biržiškos gimnazijos mokiniai

Iniciatyvos „Kam To Reikia?“ organizatoriai įgyvendino projektą „Programavimo savaitė“, kuriame sudalyvavo ir Visma Lietuva darbuotojai.

Profesinės savanorystės iniciatyva „Kam to reikia?!“ ir tarptautinė iniciatyva „Coder Dojo“ gegužės 16–20 d. pirmą kartą visoje Lietuvoje organizuoja „Programavimo savaitę“, kurios tikslas – padėti spręsti IT specialistų trūkumą ir supažindinti moksleivius su šios srities profesijomis, specialistais, jų veikla ir leisti išbandyti save.


Programavimo savaitės metu Visma Lietuva biure lankėsi Mykolo Biržiškos gimnazijos 10-12 klasės mokiniai. Programavimu besidomintys jaunuoliai pasikalbėjo su mūsų kolegomis Simona ir Justu apie tai, kokia plati ir įvairi yra IT sfera, kaip suprasti, kuria kryptimi judėti. Pasikalbėjome apie tai, kodėl svarbu išmokti dirbti ir mokytis savarankiškai, kur ieškoti informacijos, kuri ne visada yra dėstoma aukštosiose mokyklose.


Labai džiugina mokinių žingeidumas, atvirumas mokymuisi ir noras imtis iniciatyvos. Dėkojame organizatoriams už iniciatyvą ir mokinių skatinimą priimti apgalvotus sprendimus ir tikslingai ieškoti savo kelio.

paskaita mokiniams
Mykolo Biržiškos gimnazijos mokiniai
Mykolo Biržiškos gimnazijos gimnazistai
Mokiniai Vismoje

Populiariausi blog'ai

  • Migrating from Xamarin to .NET MAUI: A Comprehensive Guide

    The world of mobile application development is constantly evolving, and Microsoft’s .NET Multi-platform App UI (.NET MAUI) is at the forefront of this change. As an evolution of Xamarin.Forms, .NET MAUI offers developers a modern, cross-platform framework for building native device applications. This blog post will guide you through the process of migrating your existing Xamarin.Forms application to .NET MAUI.

  • My experience on taking the eWPTXv2 exam

    So a few months ago I had the joy of passing the eWPTXv2 exam. Well, it does not sound intriguing until you translate it into human language. The eWPTXv2 is actually eLearnSecurity Web Penetration Testing Extreme second version. Everything sounds better than you put extreme into it. Well, this is not that case since the exam is actually a bit hard.

  • Socialinis intranetas „Simoona“ – dabar prieinamas kiekvienam!

    Šiame blog’o įraše papasakosime apie vidinės komunikacijos įrankį, mūsų kurtą socialinį tinklą „Simooną“. Tik prasidėjus kūrybos procesui mums rūpėjo tik viena – kaip kuo daugiau įmonės kultūros perkelti į skaitmeninę erdvę. Ir prieš aštuonerius metus, net neįsivaizdavome, kad šis vidinis intranetas, bus toks svarbus kuriant glaudžius ryšius tarp kolegų ir tikrai net negalėjome nutuokti, kokia svarbi „Simoona“ bus užklupus pasaulinei pandemijai.