Pereiti prie pagrindinio turinio

Visma Lietuva biure lankėsi Mykolo Biržiškos gimnazijos mokiniai

Iniciatyvos „Kam To Reikia?“ organizatoriai įgyvendino projektą „Programavimo savaitė“, kuriame sudalyvavo ir Visma Lietuva darbuotojai.

Profesinės savanorystės iniciatyva „Kam to reikia?!“ ir tarptautinė iniciatyva „Coder Dojo“ gegužės 16–20 d. pirmą kartą visoje Lietuvoje organizuoja „Programavimo savaitę“, kurios tikslas – padėti spręsti IT specialistų trūkumą ir supažindinti moksleivius su šios srities profesijomis, specialistais, jų veikla ir leisti išbandyti save.


Programavimo savaitės metu Visma Lietuva biure lankėsi Mykolo Biržiškos gimnazijos 10-12 klasės mokiniai. Programavimu besidomintys jaunuoliai pasikalbėjo su mūsų kolegomis Simona ir Justu apie tai, kokia plati ir įvairi yra IT sfera, kaip suprasti, kuria kryptimi judėti. Pasikalbėjome apie tai, kodėl svarbu išmokti dirbti ir mokytis savarankiškai, kur ieškoti informacijos, kuri ne visada yra dėstoma aukštosiose mokyklose.


Labai džiugina mokinių žingeidumas, atvirumas mokymuisi ir noras imtis iniciatyvos. Dėkojame organizatoriams už iniciatyvą ir mokinių skatinimą priimti apgalvotus sprendimus ir tikslingai ieškoti savo kelio.

paskaita mokiniams
Mykolo Biržiškos gimnazijos mokiniai
Mykolo Biržiškos gimnazijos gimnazistai
Mokiniai Vismoje

Populiariausi blog'ai