“Filmai by cinema.lt” programėlės privatumo politika

Paskutinis atnaujinimas 2012 rugsėjo 3 d

Bendras aprašymas

Ši privatumo politika aprašo vartotojų asmeninės informacijos naudojimą programėlėje “Filmai by cinema.lt”, kurioje yra patalpinta nuoroda į šį dokumentą.

Programėlės savininkai (toliau “Mes”) yra UAB “Visma Lietuva”, pagrindiniai informacijos tiekėjai yra cinema.lt.

Naudodamiesi programėle “Filmai by cinema.lt”, Jūs sutinkate su šia privatumo politika, naudojimosi taisyklėmis ir sąlygomis.

Asmeninės informacijos rinkimas

  • Programėlė “Filmai by cinema.lt” nekaupia ir nesaugo vartotojų asmeninės informacijos.
  • Jeigu Jūs siunčiat elektroninį laišką ar komunikuojat su mumis atidarydami išorines nuorodas, Mes galime išsaugoti komunikacijos turinį, Jūsų elektroninio pašto ar IP adresą ir mūsų atsakymą.
  • Asmeninė informacija gali būti renkama duomenų, informacijos, paslaugų tiekėjų ar kitų trečių asmenų, kurie gali būti pasiekiami per išorines nuorodas iš “Filmai by cinema.lt” programėlės. Jų privatumo politika gali skirtis ir būti nesuderinta su “Filmai by cinema.lt” programėlės privatumo politika. Mes niekaip neatsakome už ne savo svetainių veiklą ir su tokia registracija susijusius padarinius ir neprisiimame jokios atsakomybės už šių duomenų, informacijos, paslaugų tiekėjų ar kitų trečių asmenų asmeninės informacijos naudojimą.

Asmeninės informacijos dalinimasis

  • Vartotojų asmeniniai duomenys negali būti perduoti trečiosioms šalims be atskiro ir aiškaus Jūsų sutikimo.
  • Mes galime dalintis ar publikuoti statistinę informaciją kuri neidentifikuoja Jūsų kaip asmens.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes atnaujinsime šį dokumentą, jei programėlės “Filmai by cinema.lt” asmeninės informacijos rinkimas ir naudojimas keisis. Rekomenduojame periodiškai lankyti šį puslapį ir sužinoti apie privatumo politikos pakeitimus.

Baigiamosios nuostatos

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką ar asmeninių duomenų naudojimą programėlėje “Filmai by cinema.lt” prašome kreiptis:

 

UAB "Visma Lietuva"
Lvovo g. 25, LT-09320
Vilnius
+370 5 2500 608 
[email protected]