PRAKTIKA

Visus metus organizuojame kelias skirtingas įvairių sričių apmokamas praktikas, todėl galimybių jas atlikti pas mus netrūksta.

Skaityk toliau ir sužinok daugiau kaip atrodo Visma Lietuva praktika!

Visma Tech

Esame Norvegijos IT kompanijos Visma, vienijančios 15 tūkst. žmonių, dalis, iš kurių daugiau nei 400 dirba Lietuvoje. 

Praktiškai visi kolegos yra IT inžinieriai, kurie dirba tarptautinėse komandose ir kuria pažangią programinę įrangą. Todėl šiuo metu esame viena didžiausių SaaS programinės įrangos tiekėjų Europoje ir didžiausia SaaS kompanija Šiaurės šalyse.

Naudojame pažangiausias technologijas, darbų planavimo metodikas ir tiekiame aukščiausios kokybės paslaugas, kurias vertina jau virš 1 milijono klientų, kurie, naudodamiesi mūsų kuriamais produktais, tampa efektyvesni ir konkurencingesni savo srityse.

Daugiau apie Visma Tech

Geriausias tavo sprendimas

Praktikas rengiame nuolat, visus metus. Čia turi galimybę mokytis iš geriausių savo srities specialistų ir tapti IT profesionalu!

Galime drąsiai sakyti, kad praktikos metu nuobodžiauti nebus kada - laukia įdomios užduotys ir iššūkiai, kurie padės tvirtus pamatus tavo IT karjeroje.

Rūšys.png

Organizuojame įvairių sričių praktikas: .NET, Java, Front-end, PHP, Scala, BI ir kitas

Apmokama.png

Visos mūsų siūlomos praktikos yra apmokamos

Lokacija 1.png

Vyksta nuotoliniu būdu, derinama su studijomis ir trunka 2 mėnesius

Konceptas.png

Pirmasis mėnesis skirtas teorinėms žinioms, o antrasis - teorinių žinių užtvirtinimui, dirbant realiuose projektuose

Mentorius.png

Turėsi patyrusį mentorių, kuris ne tik mokys, bet ir peržiūrės kodą bei duos patarimus

Agile.png

Darbas vyksta komandoje, pagal Agile metodologiją

Įsidarbinti.png

Priklausomai nuo rezultatų suteikiame galimybę įsidarbinti

sutartis.png

Esant poreikiui paruošiame trišalę sutartį

Šiuo metu turimi praktikos pasiūlymai

Nerandi sau tinkamos praktikos pozicijos?

Nieko tokio! Atsiųsk savo CV ir kai tik turėsime naujų pasiūlymų, susisieksime.

Sužinok daugiau

Kaip pradėti sėkmingą IT inžinieriaus karjerą

Dažnai sulaukiame klausimo: „Kaip tapti sėkmingu IT inžinieriumi?“. Vieningos sėkmės formulės tikriausiai nėra, bet visi sutinka, kad reikia nuolat domėtis ir mokytis naujų dalykų. Tačiau ir tai yra pakankamai abstraktu, todėl sukūrėme trumpą gidą, nuo ko galėtum pradėti. 

1.

Visų pirma, jeigu nori įgauti programavimo žinių, tai gali išbandyti Coursera, Udemy ar Udacity kursus. Jau turimus įgūdžius gali lavinti Codewars, CodeForces ir Kaggle svetainėse.
 

2.

Su naujausiomis technologijomis ir bendraminčiais susipažinti bei padiskutuoti įdomiomis temomis galima įvairiuose user groups susitikimuose. Vykstančius renginius lengvai rasi usergroups.lt svetainėje.

3.

Susikurk Linkedin paskyrą, pagal kurią su tavimi galės susisiekti įvairių įmonių atstovai. Naudok Stack Overflow - kitaip vadinamu programuotojų Google. Kurk bei talpink savo asmeninius projektus į GitHub, kurį galėsi panaudoti darbo pokalbiuose kai tavęs klaus „Kokios patirties turi?“.

Praktika Visma Lietuva

Skaitiniai, kurie gali praversti

Kaip valdyti laiką IT specialistui?

Kolegos dalinasi patirtimi: viena minutė planavimo gali sutaupyti 10 minučių vykdymo. Planuok ne tik darbą, bet ir laisvalaikį - viso to nauda atsiskleis ilgainiui.

Skaityti 

Visma Lietuva - 10 metų gimtadienis

Įmonės kūrimas ne pagal korporacijų vadovėlį, pirmasis komandos branduolys bei ateities planai. Pasakoja „Visma Lietuva“ vadovas M. Urbonas.

Skaityti 

@Visma Lietuva gyvenimas

Puoselėjame no - management valdymo kultūrą.

Trumpai tariant, tai reiškia, kad darbuotojai visada taria paskutinį žodį. Tam, kad darbuotojai patys valdytų įmonę, įkūrėme komitetus ir task force’us, kurie atsakingi už įmonės gyvenimą. 

Po darbo laiką leidžiame taip pat kartu - sportuojame, degustuojame, dalyvaujame turnyruose, žaidžiame, rengiame įsimintiniausius vakarėlius ir džiaugiamės vieni kitų kompanija! Liūdna čia nebūna :)

Sek mus socialinėse medijose, kur gali pamatyti mūsų vidinį gyvenimą!

1466010234_online_social_media_facebook.png   1466010277_instagram_online_social_media_photo.png   1466010289_youtube_online_social_media_tube.png   icon-linkedin--grey.png