PRAKTIKA

Organizuojame kelias skirtingas įvairių sričių apmokamas praktikas, todėl galimybių jas atlikti pas mus netrūksta. Sužinok daugiau apie praktikos galimybes!

Per metus organizuojame kelias skirtingas įvairių sričių apmokamas praktikas, todėl galimybių jas atlikti pas mus netrūksta. Praktikos trukmė įprastai - 2 mėnesiai: pirmasis skirtas teorinėms žinioms, o antrasis teorinių žinių užtvirtinimui, dirbant realiuose projektuose. Visos praktikos metu Tave lydės mentorius, kuris ne tik mokys, bet ir peržiūrės kodą bei duos patarimus.

Praktikos pasiūlymai

Nuotolinė apmokama praktika

Nuotolinė apmokama praktika

Kaip pradėti sėkmingą IT inžinieriaus karjerą

Dažnai sulaukiame klausimo: „Kaip tapti sėkmingu IT inžinieriumi?“. Vieningos sėkmės formulės tikriausiai nėra, bet visi sutinka, kad reikia nuolat domėtis ir mokytis naujų dalykų. Tačiau ir tai yra pakankamai abstraktu, todėl sukūrėme trumpą gidą, nuo ko galėtum pradėti. 

Visų pirma, jeigu nori įgauti programavimo žinių, tai gali išbandyti Coursera, Udemy ar Udacity kursus. Jau turimus įgūdžius gali lavinti Codewars, CodeForces ir Kaggle svetainėse.

Su naujausiomis technologijomis ir bendraminčiais galima susipažinti user groups susitikimuose, kuriuos visus gali rasit usergroups.lt svetainėje.

Taip pat susikurk Linkedin'ą - asmeninį, internetinį CV, pagal kurį su tavimi galės susisiekti įvairių įmonių atstovai. Naudok Stackoverflow - kitaip vadinamu programuotojų Google. Ir kurk bei talpink savo asmeninius projektus į GitHub, kurį galėsi panaudoti darbo pokalbiuose, kai tavęs klaus: „Kokios patirties turi?“.
 

Praktika Visma Lietuva

4 knygos, kurias turi perskaityti, jei esi IT inžinierius!

Šiame straipsnyje aptarsime keletą knygų, kurios mūsų manymu yra labai naudingos ir pravers kiekvienam pradedančiajam IT inžinieriui.

Skaityti 

Laiko valdymas IT specialistui

„Nesakyk, kad neturi laiko. Tu turi lygiai tiek pat valandų, kiek jų turėjo Mikelandželas, Motina Teresa, Leonardas da Vinči, Tomas Džefersonas, Enšteinas.“ -Jackson Brown Jr.

Skaityti 

Kodėl nepradedi programuoti, nors nori?

Daugelis tik kelia klausimą: „Kaip išmokti programuoti“, bet nieko nedaro – daugelį jų stabdo mitai apie programuotojus. Tad norėtume kelis šių mitų sugriauti.

Skaityti