VISMA LIETUVA

TOBULĖJAME KASDIEN

CLEAN CODE. Švarus ir kokybiškas kodas yra mūsų prioritetas. Reguliariai darome individualias kodo peržiūras, kad užtikrintume kokybę ir tobulėjimą.

COACHES. Techninius žmones gali tinkamai coach'inti tik techniniai žmonės. Visada laikėmės tokios nuomonės ir neplanuojame jos keisti.

CODE MONKEYS. Turime, ką papasakoti kolegoms. Tam oganizuojame pranešimus: dalinamės, ką sužinojome ar išmokome: security testavimas, konferencijų įspūdžiai - you name it.

HUBS. Penktadieniais organizuojame Front-End, .NET, JAVA, PHP, QA susibūrimus, kuriuos paskiriame diskusijoms ar pranešimų klausymui.

PRIVALUMAI IR INICIATYVOS

SVEIKATOS DRAUDIMAS. Turime papildomą draudimą, į kurį įeina ir sporto klubo narystės.

KUDOS TAŠKAI. Už gerus darbus vieni kitus apdovanojam kudosais - pagarbos taškais. Juos verčiame į Eurus ir įsigyjame norimus gadget'us.

JOKIŲ ATVIRŲ BIURŲ ERDVIŲ. Atvirų erdvių biurai mažina darbuotojų produktyvumą. Taip sako tyrimai, taip manom ir patys.

PARKAVIMAS. Atvažiavę į darbą, visada turime nemokamą parkavimo vietą pačiame miesto centre.

Priklausome Skandinavijos korporacijai, kuri yra didžiausia programinės įrangos Šiaurės Europoje ir didžiausia Cloud bei SaaS sprendimų verslui įmonė Europoje.

"Verslo Žinios" mus įvertino kaip sparčiausiai augančią įmonę Vilniaus regione - gavome Gazelės apdovanojimą. Tai - visų mūsų pasiekimas.

Esame įmonė valdoma darbuotojų. Flat struktūra veikia, nes esame kompetetingi patys priimti sprendimus ir turime mus atstovaujančius 8 komitetus.